Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Evet yukarıda dendiği gibi oyunda çok enteresan şeyler var, timeless isle o kadar kalabalığı kaldırmıyo abi ara sıra durup dururken ekran bir anda loading screen e dönüp valley of honora falan atıyo karakterleri kendi kafasına göre. oyunun sistemi nasıl bilmiyorum yani her mapin kendine ait kodlamasımı var bölge sınırlamasımı var hiç bi fikrim yok ama ultima gibi oldu resmen orgrimmar ve shrine'da hayvan gibi delay verken dalaran'da sıfır ms. heralde kare başına düşen adamdan falan kaynaklı bi problem.

3 kere arka arkaya random zamanlarda garroshta dc olduk, bazılarımızı malkorok'un oraya bazılarımızı immerseusun oraya bazılarımızıda ysari phase inde yukarıya çıktığımız yere falan attı. bence çok gereksizdi bu 6.0.2 patchi. beklicektiniz abicim WoD ile hepsini şak diye koyucaktınız.
Sosyal ağlarda paylaş

520 karakterle aldım heirloom'u hehe

dün boostladım, bugün aldım.

monk healing'ı baya zaman alıyormuş ama alışmak için. overhealing'im aşırı düşük. 10-15% leri geçmiyor. druidler, shamanlar vs. aoelerden hep 30-40% larda. healing done'larda biraz düşük kalıyorum ama effecient healing'de hep toplardayım 520 gear ile. aoe olayı biraz sıkıntılı. renewing mist'in hot'u inanılmaz zayıf ve grup healing noktasında çok kontrolün dışı gerçekleşiyor. ama single target healing'de almış yürümüş.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Evet yukarıda dendiği gibi oyunda çok enteresan şeyler var, timeless isle o kadar kalabalığı kaldırmıyo abi ara sıra durup dururken ekran bir anda loading screen e dönüp valley of honora falan atıyo karakterleri kendi kafasına göre. oyunun sistemi nasıl bilmiyorum yani her mapin kendine ait kodlamasımı var bölge sınırlamasımı var hiç bi fikrim yok ama ultima gibi oldu resmen orgrimmar ve shrine'da hayvan gibi delay verken dalaran'da sıfır ms. heralde kare başına düşen adamdan falan kaynaklı bi problem.

3 kere arka arkaya random zamanlarda garroshta dc olduk, bazılarımızı malkorok'un oraya bazılarımızı immerseusun oraya bazılarımızıda ysari phase inde yukarıya çıktığımız yere falan attı. bence çok gereksizdi bu 6.0.2 patchi. beklicektiniz abicim WoD ile hepsini şak diye koyucaktınız.

wod release ile yasansa daha buyuk rezillik olurdu. her exp'ten once major pre-exp content patch'i gelir. hem aksaklıklar gorulur, release'e hazır edilir hem de yeni oyun oncesi ısınma turu atılır, yeni subs kazanılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

e bu halde daha mı iyi oldu?

zamanlama olarak evet, release günü böyle bir sorun çıkmasındansa şimdi çıkması daha iyi.

bu arada beta'da aylarca oynadım tonla patch geldi ve patching ile ilgili en ufak sıkıntı yaşamamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeni başlık açmadan bu battle pet muhabbetini bilen konuşsun, diğerleri sonsuzaaa....

Neyse, dün gece mala bağlayıp pokemon olayına başladım. Pet leri levelliyorum, pet trainerlarla duel falan. Şimdi öncelikle capture ettiğimiz rare petleri satabiliyor muyuz? Yoksa sadece bizim kolleksiyona mı dahil oluyorlar? Ayrıca bir sürü pet var, herbirini ayrı ayrı mı levellayacaz?
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Ya yeni başlık açmadan bu battle pet muhabbetini bilen konuşsun, diğerleri sonsuzaaa....

Neyse, dün gece mala bağlayıp pokemon olayına başladım. Pet leri levelliyorum, pet trainerlarla duel falan. Şimdi öncelikle capture ettiğimiz rare petleri satabiliyor muyuz? Yoksa sadece bizim kolleksiyona mı dahil oluyorlar? Ayrıca bir sürü pet var, herbirini ayrı ayrı mı levellayacaz?
ü

Wild petler satılamıyor, anca loot olarak alınanlarda satış opsiyonu var. Ve evet hepsini ayrı ayrı levellamak gerekiyor, yanlız 2 tane peti 25 yaptınmı diğerleri çok daha kolay oluyor. Düşük level pet ile combat a başlayıp hemen 25 lerden birini alıyorsun, combat bitince bütün xp o düşük level pet e geliyor direk bir kaç level birden alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Thraine_Numeheru said:

ben hala 6.0 patch edemedim.

initilizing de kaliyor herseyi denedim internette yazan.
bilgisi olan ?

ö.m. attım birine yanlışlıkla cevap atacam diye yine.
google dns yapıyor şunu. dnsi sıfırlayıp dene.

denedim onları arkadaşlar

benimki başka birşey , dediğim gibi denedim bütün çözüm yollarını.

hatta eski versiyonda bi wow vardı onu güncelledi 6.0 a geldi takıldı gene.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Bende baştan warrior kasmaya başladım. Arms gidiyordum guild'den biri fury denememi tavsiye etti. O ne lan kağıt gibi kesiyor :)

Çok keyifli geldi warrior. Hatta hunter açıcaktım silah yoktu diye heirlom açamadım.

Bu arada Heirloomları mop enchantları ile kullanınca çok can yakıyor böyle 25 saat mi ne 70 olmuştum iyimi kötümü bilmem ama.

Eskiden daha zordu bir dönem alt kasmak. Şimdi lvl 10 da güzel oluyor gelen skiller.

şu anki fury warrior'un durumu

http://i.imgur.com/cvcx9fX.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

ozii_x said:

Bende baştan warrior kasmaya başladım. Arms gidiyordum guild'den biri fury denememi tavsiye etti. O ne lan kağıt gibi kesiyor :)

Çok keyifli geldi warrior. Hatta hunter açıcaktım silah yoktu diye heirlom açamadım.

Bu arada Heirloomları mop enchantları ile kullanınca çok can yakıyor böyle 25 saat mi ne 70 olmuştum iyimi kötümü bilmem ama.

Eskiden daha zordu bir dönem alt kasmak. Şimdi lvl 10 da güzel oluyor gelen skiller.

şu anki fury warrior'un durumu

http://i.imgur.com/cvcx9fX.jpg

Doğru. Gear olmadan zaten acayip çöp Warrior.. DK ya geri döndüm :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...