Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

abi hahaha rogue için the lord giveth the lord taketh away olmuş hahahaha

bu perklerin oturmasına çok var gibi ya, dün gelen patch'de bazı classlara düz 20% dmg inc basmışlar, bazılarına düz 20% dmg red. basmışlar. böyle kaba saba ayar çektiklerine göre daha çok yol var demektir perk'e gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

wow tarihinin en çok nerflenen ve her contentte dahada ağzına sıçılan tek class sanıyorum ki shaman. ulan o kadar item aldık upgrade yaptık dedikki akıcaz. echo of elementle falan enhayla 20 30k dps yaparım falan diyosun. full gear. yanımda 570 warrior var herif açılışı 20k dan yapıyo düşmesi gereken dps 22k 23k ya çıkıyo ben 10k zor yapıyorum full rotasyon. o kadar ağladılar warriorları nerfleyin warriorları nerfleyin diye bunlarda utanmadan nerfledik dediler herifler yine peygamber soyundan gibi dps yapıyo. abv blizzard.

mop'un sonuna doğru her 10 chardan 6 sı warlockken eğer böyle giderse herkes warlockları silip 10 chardan 6 sı warriora dönüş başlar. ha değişir mi değişmez mi görücez.

2 ay önce beta raidlerinde enha'yı deneme fırsatım olmuştu, gayet iyi dps çıkıyordu ilk 7-8 içinde kesin oluyordum. şu anki göre yorum yapmak çok doğru olmaz.

gerçi t17 simlerine göre enha-elem kötü gözüküyor ama raid ve sim koşulları genelde pek tutmuyor. bakalım bi kaç düzenleme kesin olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...