Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

karakter Stuck muhabbeti iyice artmaya basladı ozellikle instance/bg sırası geldiğinde loading yaparken oluyor. başıma geldi bu gün char sabahtan beri online duruyor ama log in olunca dc ile oyundan atıyor whisper falan atabiliyorsun. diğer karakterlerle girebiliyorsun oyuna. ticket cevap süresi ortalama 3 gün falanmıs charı kaptırırsanız yalan oluyor oyun bir süre.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Resto shaman'nın çok büyük bir nerf'ü yok. Güzel şuan. Raid heal'i atmadım ama 2-3 partyi heal'i attım.. gözüme çok takılan bişey yok. Greater Healing kalkmış , unleash elements kalkmış fakat yerine unleash life gelmiş , rockbiter weapon kalkmış .. onun dışında dikkatimi çeken bişey olmadı ama mana regen efsane olmuş özellikle o dikkatimi çekti.. kolay kolay %60'ın %50'nin altına falan inmez bu class end game encounterlarda gibime geliyor. Bakalım neler göreceğiz daha. Önümüzdeki çarsamba ve perşembe raid heal atıcam mythic'de..bakalım o zamanda izlenimleri yazarım ama tabi daha çok erken birçok şey için.

mana regen öyle kalmaz lvl 100 e göre scale oldugu icin cok yuksek şu an, hatta sınırsız mana var denebilir. healer classların hepsi için gecerli bu durum.
Sosyal ağlarda paylaş

8-10 ay sonra oyuna girdim ilk defa, hesabı açıp. Ortalıkta dolanırken biri "nemesis" questini nasıl yaptığımı sordu. "Yapmışım zamanında işte, hatırlamıyorum" dedim. Henüz yeni patch ile geldiğini ve title tabımda "orcslayer" olup olmadığını sordu vs...

Neyse sanırım Blizzard aylar sora oyuna girmem şerefine beleşten title vermiş bana. <3

Quest de şuymuş (daha ne olduğunu dahi bilmiyorum).

http://wod.wowhead.com/achievement=9519

Ekleme şeysi: Bir de The Death Stalker vermiş title. Ehehehhe.
Sosyal ağlarda paylaş

bizimkiler gelmeyecek herhalde

bende gittim the maelstorm'da alliance açtım, dranei male monk. bütün karakterlere baktım, hepsi aynı hiçbir dinamik değişmemiş. sadece bir şeyler çıkartılmış edilmiş. monk hiç oynamadım bakalım nasılmış, bastım boostu.

bu arada bütün realmler götüm gibi olmuş. blizzard milyör dolarlar kazanıyor, şu realmleri düzeltmek için en ufak çaba göstermiyor.

rakamlara bir bakın, çok komik. oranlar daha da komik.

http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php?sort=Total
Sosyal ağlarda paylaş

geldi de pratikte ne kadar değiştirdi? terokkarda benim diğer karakterler. ana şehirler boş, quest alanları boş, timeless island boş. ne kadar connect ettilerse de yetmemiş. 50 realm'i düşürsünler 15'e, versinler horde/alliance'a +/-10 yüzdesel denge ondan sonra yapsın onu.

pop u 300 olan realm var ya. ratio 99% - 1% olan realm var asdad.
Sosyal ağlarda paylaş

Serverlar zaten birleştiriliyor teorik olarak. Sırf isim sorunu çıkmasın diye adamlar birleştirme adıyla yapmıyor bu işi de connect adı altında yapıyor.

AH, guild, raid, trade ne varsa tek bir server gibi oynuyorsunuz, sadece isminizin başında server ismi de yazıyor o kadar. Yani teoride direk aynı serverdasınız. Bu birleştirme işleri devam eder, server bazında bakmamak lazım o sebeple.

Mesela o 300 kişinin oynadığı server hangi serverlarla birleştirilmiş ve birleşmiş hali ne durumda ona bakmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Serveraları bu hale getiren malesef community pvp serverında oynayıp quest yaparken ganglenenler, timeless isle da beleş epic toplarken ganglenenler ve çoğunluk tarafında olayım çoğunluk mapi domine eder diyip her sene yavaş yavaş ratioyu 1/sonsuza doğru yaklaştıranlar malesef. Blizzardınsa tek hatası horde racialları az bişey pve de bu exp e kadar avantajlı tutması. Şuan ally ise hem pve hem pvp racial olarak daha iyi. Ama genede silvermoona falan baktığınızda 50k ally 1k horde var vs.

Sırf bu yüzden defias brootherhood ta başladık rppvp serverı acayip memnunuz server full şuanda ve horde ally dengesi nerdeyse 1v1. Server tipinin adında rp geçince biraz daha aklı selim mature community oluyor. Pve ve pvp serverları tam bir leş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...