Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Pfff,casual casual şeyler

budist türk cumhuriyeti kurun challange istiyorsanız

Holy roman empire'ın büyük olduğu bir bookmarkta başla

hayvan gibi retinue basıp para biriktir

yeterince güçlü olduguna inandığında baş kentini yunan kültürünün olduğu bir yere al

decision ile culture değiştir

müslüman karı bul,evlen,karının dinine geç

1 günde hilesiz hurdasız müslüman yunan HRE,screen shotları reddite koysan karma yağar.
Sosyal ağlarda paylaş

YA YAŞADIĞIM MUTLULUK ÇOOOK BÜYÜK

Zunbil Afgan kralıyım,güneşe tapıyorum

halefim embesil kızım oldu,ısrarla erkek çocuk yapamıyorum,20 yıldır "have a son" ambition ı ile takılıyorum,2 karı eskittim,4 kızo ldu,ölünce krallığın bariz ağzına sıçılcak gavelkind yüzünden

bi festival yapim dedim,kendim strong oldum,embesil kızım da bi şekilde İYİLEŞTİ HATTA QUİCK OLDU

HAHAAHAHHAAH
HAAHAHAHHAAH

embesil'di,quick oldu ya asdfasdfafds

nur indi bariz kızın üzerine

PRAISE THE SUN !
Sosyal ağlarda paylaş

Ya son dlc'yi satın alırken master card national neymiş lan acaba deyip sırf görmek için tıkladım boacompra diye bir siteye yönlendirdi; hiç bir kart bilgisi vermedim kapattım önüme çıkan browser sayfasını ama şimdi beklemede orderınız var yeni işlem yapamazsınız filan diyor. Steam support ne kadar sürede geri dönüş yapıyor bilen var mı?

Adamlar siteye girdim diye hemen sipariş vermiş muamelesi çekti ama anlamadığım şey kart bilgilerim olmadan nasıl oldu böyle bir saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

beklemene gerek yok,önceki satın aldıgın oyunlar ekranından fln iptal edebiliyorsun,dün aynısı benim başıma geldi

*sağ üstte steam walletındaki parayı gösteren yere tıkla

çıkan ekranda store transactions(satın alma geçmişi? bilmiom türkçessinde ne yazıo) kısmını bul,ordan iptal edebiliosun
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

kötü olmuş,dediğim gibi dün aynı duruma düştüm ben,sonra vazgeçip sana anlattıgım şekilde iptal ettim ve sonra normal visa'dan satın aldım oyunu.

o store transactions kısmında "failed" yazıo ilk iptal ettiğim siparişin yanında

Arkadaşın steam hesabıyla girip giftledim kendime son çare olarak. Düzelmedi bir türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

898 yılında tatar imparatorluğunu kurdum yabguid hanedanı ile ama oyunun amacı kalmadı bunu gerçekleştirdiğimde. Devam etmelimiyim sizce? Ne yapabilirim mesela şu an oyunda amaç olarak?

Daha üçüncü kağan hayattayken kurabileceğimi tahmin etmemiştim. İlk defa irlanda düklüğü hariç bir hanedanlık alıp uzun sürecek bir oyun oynayayım dedim ama direk bitti oyun şu an benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

daima doğumda kendimden zayıf güçler bırakyıorum ben,moğollar onları ezip bana gelene kadar zayıflıyor,sonra golden horde gelince kendi aralarında savaşıyorlar zaten

bi yandan misyoner yolla moğollara,aynı din olursanız müttefik bile olabilirsin,ooh

direk deathstacklerle girerlerse,çok büyük değilsen kesin kaybedeceksin,dağlarda iyi generallerle savunmada kal,kaybetseen bile event troopları azalsın,bi 10 yılda senin orduların artıcak ama adamlar zayıflayacak,hele 1-2 taht kavgası sonrasında sıradan bir güç haline gelebiliyorlar,uzun vade'de fırsat haline bile gelebilir o yüzden moğollar.

retinue'nü düzgün yap ayrıca,bak burda adam güzel anlatmış
http://www.reddit.com/r/CrusaderKings/comments/2lhyzv/optimum_retinue_calculations_in_2205/
Sosyal ağlarda paylaş

küfür edip kapattım ya. öyle tek region dan başlayıp, bütün irlandaya yerleşmek baya zor geldi. hem ingilizlerle arayı iyi tutup, hem yukardaki viking belasıyla arayı iyi tuta tuta büyümek için baya kanırtmıştım.

çünkü ulan sen napıyorsun orda, hayırdır diye bir gelseler, dümdüz ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

898 yılında tatar imparatorluğunu kurdum yabguid hanedanı ile ama oyunun amacı kalmadı bunu gerçekleştirdiğimde. Devam etmelimiyim sizce? Ne yapabilirim mesela şu an oyunda amaç olarak?

nasıl ya, ck2 hiç bitmeyen bir oyun bence. Büyüdükçe büyümeye çalışacaksın, büyük imparatorluğu tutmanın zorluğu da ayrı oluyor. İlla ki bu kadar ufak tutacaksan hedefi kont başlaman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...