Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
evet ondan bahsediyorum ben zaten aztek hariç bütün içerik dlc'lerini aldım. Kozmetiklerin hiçbirini de almadım. Yeni başlayacak olanlara dayıyorlar kozmetikli paketleri, kaç kişi bakacak bunda hangi dlc'ler eksik diye.
Aslında oyuna yeni başlayacak biri zaten dlc almasın, oyunun yalın hali oldukça doyurucu, dlc'lerle eklenenen şeylerin çoğu güncellemeyle gheliyor zaten yalın oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de humbledan alıcaktım da, şimdi humbledan alma, o extralar falan content değil expansion değil sadece kozmetik mi diyorsunuz?

Bu ara sıra gelmez zaten, o zaman 1 ay sonra steam summer salede mi alıyım ki, steamde oyun indirime girince bütün expansionları veya önceki sonraki oyunları da olduğu gibi indirime giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu game of thrones modu ile oynarken stark lideri olarak başlıyorum ancak direk vassallar aduket çekiyor bana, evlenecek eş arıyorum hepsi bana karşı düşmanlar, neyse 8 sene dayanabildim ancak entrikaya kurban gittim

entrika çevirenleri hapis ediyorum yok 30tane daha çıkmış, savaşıp yeniyorum gene 50tane daha çıkmış. Çözüm nedir yahu
Sosyal ağlarda paylaş

şu game of thrones modu çok iyiymiş ya.sonuncusu özellikle.

adamlar bütün dünyayı eklemişler.

gittim feast of crows döneminde meereene komşu mantarys ile başladım,slaverlar danye dalınca bende danynin tarafında savaştım vassalı oldum falan.buarada da lover oldu karakter dany ile.(bi 6-7 tane daha var danynin loverı) neyse ordan volantis,myr derken çıktık westerosa yardırıyoruz.buarada da reach in lordu mace tyrell ele geçirmiş krallığı.

yardırdık yardırdık en sonunda iki büyük ordu kapıştı.knight of flowers önce gitti Drogon u kesti,sonra benim karakterle personal combata girip kesti.gg oldum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...