Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Komutan said:

Tori said:

Ben de humbledan alıcaktım da, şimdi humbledan alma, o extralar falan content değil expansion değil sadece kozmetik mi diyorsunuz?

Hayır, hepsi kozmetik değil, üç tanesi expansion, onlar haricinde Sunset Invasion da az da olsa içerik ekliyor.

abi işte viking oynamayı istiyosan viking dlcsini alıcaksın,republic oynamak istiyosan republic alırsın veya bizans oynıcaksan bizansın dlcyi alırsın vs.vs.

ilk bi yalın halini oynayıp lan şu taraf ne güzel olur dediğiniz şeyi alırsınız.zaten harita vs.expansionları oyunda almasanızda görünüyo.sadece o bölgede açılan yerleri oynıyamıyosunuz.ama fethedebiliyosunuz gene.

kozmetiklerde de sevdiğiniz tarafları alırsınız işte.öyle hepsini almanıza gerek yok.zaten genelde belirli yerler favoriniz oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
paradox'u ayrı, steam'i ayrı seviyorum ama şu an öyle deli ettiler ki beni, ikisinin de ayrı ayrı belasını versin Allah.

linux/mac launcher çalışmıyor diye yeni launcher koymuşlar, auto-update kapalı olduğu halde update yüklemiş. oyunu öyle açınca da achievement vermedi ironman oyunum, sırf achi için ironman oynuyordum. tam da roma'yı kurma achisini kurmanın eşiğindeyken yükledi yamayı. şimdi patladı achiler olduğu gibi.

lanet olsun ikisine de. achi'leri ironman'e bağlayıp sonra en ufak yamada bozan paradox'u alıp, auto update'i kendi kendine yeniden devreye sokan steam'e kafa kafaya tokuşturasım var. aptal herifler ya. onlarca saat heba oldu. dandik ironman neden açayım achi vermeyecekse, mazoşist miyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
http://www.youtube.com/watch?v=FcGkGUC0D2U

Main features:

New Earlier bookmark, 769, almost 100 more years of Crusader Kings II
Special story event series for Charlemagne
Annual Chronicle in the style of the Saxon chronicle
Custom Kingdoms and Empires, create a new title from a lower-tier title, can customize flag and name.
Dozens of new cultures.
Brand new system for climate and seasonal transitions.
Regency overhaul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...