Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasin's Creed V: Unity

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Para yiyorlar, favor kullanıyorlar, şirketlere çalışıyorlar dediğimiz olağan şüpheliler bu oyun için hiç acımadan bamgüm girdiler, çoğu da oyuncu deneyimini önplana çıkardı, false advertising'e microtransition'a bir ton laf ettiler.

Tabii bunun altında "Unity'de female karakter seçelim" gibi yine out of place bir öneriye Ubi'nin verdiği dehastirin cevabının da etkisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

en çok hayal kırıklığına uğradığım oyunlardan biri oldu bu. AC 3'te bile daha bi eğlendiydim. Dreanor'da sıra bekleye bekleye bitirdim oyunu resmen sdf

Beğenmedim hikayeyi hiç ya. Bi tane bile sevilesi karakter yoktu hatta bence. Arno'da meh bi karakterdi.

oyunun sonundan spoilerlar

son boss fight ne kötüydü. zaten bozuk cover mekanikleri birde zorla onları kullandırttı.

Bu kadar görevden sonra. Sage'in kemikler önemsiz orda iyi bari deyip, bütün yaptıklarımızı direk yok saydı ya. siktir git ubisoft.

modern day hikayeyi direk yalan ettiler.

elise'de başta iyi geldiydi de. Hikaye ilerledikçe çok baydı. Hani ölmesi filan koymadı hiç sdf

Arno'dan karı peşinde koşarken assassin olduğu bildiğin. Başta daha bi ezio gibi olacak sandıydım ama olamadı.

Ha birde bunca zamandır bir kere bile ubisoft serverlarıan bağlanıp co-op deniyemedim. Hep hata verdi.

Bu kadar potansiyeli olan bi oyunken oyuna koydukları her şeyde bir sıkıntı var. Cover sistemiydi, crouch tu hep sıkıntılı. Zor dedikleri combatta bir tek oyunun başında zor sonra yine one shotlamaya devam milleti.

Bir sürü şeyi gereksizce çıkartmışlar birde oyundan. Unarmed dövüştü, hidden blade' silah olarak kullanmaydı, düşmanları human shield olarak kullanma filan. Hatta arno'nun niye ikinci hidden blade'i yok.

O kadar customization, skill tree muhabbeti de meh. Zaten önceki oyunlarda olan şeyleri hadi skill point ver diye açtımaları kötüydü baya. O kadar değişik görünecek Assassinler dedikleri de 5 tane mi ne giysi seti var işte.

sonuçta en boktan AC oyunu bu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen,

rahat çalışmadığını hissettiriyor.

AC hastasıyım ama oyun harbi boşuna hype yapmış, blag flagden sonra hüsran oldu, side questlerin hepsini yapacağım diye yola çıktım, oyun o kadar absürtki, çabucak main questi bitirmeye çalışıyorum.

kaçıncı AC oyunu bu, hala kontroller saçmalıyor, hala AI rezalet, hala oyun glitch'ten geçilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çıktığı gün aldım. berbat. kesinlikle oynanacak bir hali yok şu an. gtx 770'i alalı daha bir sene geçmeden bu kadar düşük ayarlarda bile düşük fps ile oynayacak halim yok. 2 bölüm oynadım kapadım.

koyu hayranı olduğum için adam akıllı bir patch gelene kadar oynamicam. piç etmenin alemi yok.

patch 3 preview çıktı bu arada;

http://assassinscreed.ubi.com/en-US/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:152-184758-16&ct=tcm:148-76770-32
Sosyal ağlarda paylaş

ya robert,sorularima cevap versene :D

akiyor oyun diyorsun, her seyim ultra diyorsun ama AA , cozunurlugunden bahsetmiyorsun ?

ve sadece gtx 780 ( ti bile degil sanirim ) var diyorsun.

bi full spec 'ini ve oynadigin ayarlardan AA , cozunurluk, ve hangi preset ( yani ultra, very high, high gibi ) te oynayip da devamli 30+ fps aliyorsun yazar misin.

su isi kapatalim artik :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...