Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

oyunu denemen için davet ediyorlar ki bugları tespit edebilsinler, geliştirme sürecine oyuncu dahil olabilsin. betanın amacı emek metre doldurmak değil yani. kafana silah dayayıp, farm yaptırmıyorlar. istersen silineceğini bilerek kasarsın, istemiyorsan kasmazsın release beklersin.

hemen her mmo'nun betası/alphası 8 aydan uzun sürüyor.

ya cıdden sacmaladıgının farkındamısın sen? ben zaten sana gunde 8 saat hard core kasıcam farm yapıcam demıyorum gunde 2 saat eglencesıne gırsem bıle 8ayda 500saatın uzerınde play tıme yapar 500 saatımı cope atmak hıc mantıklı gelmıyor bana sana gelıyorsa bılemem ayrıca albıon suan alfa surecınden cıkmıs durumda closed betadalar hangı oyunun closed betası 8 ay acık kalmıs, surmus bugune kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Oyun f2p release olacak, su anda closed beta da, daha release olmadi.

Kaynak varsa f2p olmayacagina dair release de, paylasin.

sen çok geri kalmışsın hocam.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Albion_Onlinein_Free_to_Play_Olmayacagi_Aciklandi-82402.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Development devam ediyor oyunun, tripple A mmo degil bu oyun.

Link e goz attim, F2p den B2p e gecmisler, subscription olacak mi belli degil. Ingame gold satamazlarsa business lari dibe vurur buyuk ihtimal, Eve i model almislardi, neden donduklerinin de ip ucunu vermisler;

Development cost to earn money, wtf.

Edit: Kacirmisim bu haberi evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Ocakta büyük patch gelecek çoğu sey değişecek, büyük ihtimalle büyük patchten sonra kısa bir süre sonra wipe gelecek yani maximum 1 ay. Wipetan sonra server ağustosa kadar açık tutulacak, yeni sistem denenecek. Craftta salvage xp getirilecek, yeşil bölgelere yuksek tierli mob konulacak, harita büyüyecek. Silahlar ve zırhlar ayrı skill treelerde olacak misal; halberd spear tree'de olmayacak ayrı katagoride olacak. mob çeşitleri ve silah çeşitleri artacak.

bu da bonus :)

https://www.youtube.com/watch?v=SvzCUUj0mJ8
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler akşamları saat 10'dan sonra pvp yapıyoruz ve gvg lerede başladık. Şu anda çekirdek kadromuz var ve 6-8 kişi her gün red zone da pvp yapıyoruz. 3 veya 4 kişi daha guilde almayı düşünüyoruz. Biz 8 kişi arkadaşız ve yeni gelecek insanda gurup olaylarına uyumlu ve seviyeli insanlar olmalıdır. Bizimle savaslara gelmeniz için en az t5 (t4.2) olmanız gerekiyor.

Guildimizin ismi : Invisible Zerg
Girmek isteyenler bana özel mesaj atabilirler.
Oyundan ulaşmak isteyenler '' uzun '' veya '' mostlycat '' isimlerine wisp atarak ulaşabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

ocakta olmayacağı kesin. onun haricinde bi tarih yok. fame requirementleri değiştirmeleri oyunu sikti attı resmen. çünkü fame scale ini değiştirip grindlanan fameleri aynı scale de değiştirmediler. 5.3 açmış adamlar şak diye t7.3 giyebilmeye başladı bi günde. inanılmaz bi gap oluştu milletin arasında. ısrarla da wipe atmıyolar. hala ne oynamak istediğime karar veremedim. onunda büyük etkisi var. oyunda her setup'ın bariz bi dezavantajı var hani ne bileyim mage olursun kağıt gibi olursun ama büyülerinle magic barrier vs bi dayanıklılık kazanırsın ya öyle bişey yok kağıtsın. dire wolf kesene kadar 10 takla atıyorum.

işte vay efenim ne giyersen o olursun class yok vs diyolarda viable kombinasyon sınırlı. öyle kafana göre frost staf heavy armor gideyim dersen 2 mob kesiyosun kadar bütün mana bitiyor mesela damage yok çünkü illa light armor giymen lazım. oyun çok ağır grup based ya. hani ne bileyim end game content için grup gerekir anlarım da. t5+ herhangi bi matı tek başına toplamak cidden çok zor direk biniyolar tepene.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...