Jump to content

Uzun

=o=
 • Mesaj sayısı

  563
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Uzun hakkında

 • Rütbe
  Uzun
 1. Uzun

  Legends of Aria (Shards Online)

  Abi siz p2w diye neden gaza geldiniz. Adamlar o eşyayı para ile satmayacaklar ki. Loyality puanları ile alınacakmıs. Cok gaza gelmeyin. Ayrıca oyunu geliştirenler p2w olmayacağını defalarca söylediler.
 2. Uzun

  Legends of Aria (Shards Online)

  Beyler oyunu almak isteyenler oyunun sitesinden alabilirler. Paypal hesabınızla giriş yapmayın. Satın al a tıklayın ve adresi Amerika yapın ve bilgileri sallayin. Telefon numarasını falan da sallayin. Biz 3 arkadaş sitesinden satın aldık ve başladık oyuna.
 3. Uzun

  Legends of Aria (Shards Online)

  Oyunun ücretini sadece paypal üzerinden ödeyebiliyoruz? Ben oyunu almak istiyorum ama PayPal türkiye de çalışmıyor. Steam desen zaten ocakta sonra satılacak. Bu oyunu nasıl alabilirim ?
 4. Uzun

  Legends of Aria (Shards Online)

  Oyunu alamıyoruz. Sadece paypal'dan ödeme kabul ediyorlar. Steam e gelmesini bekleyeceğiz.
 5. Uzun

  Dhaub.com (Beta)

  Biz "Dab" diye okuyoruz :) aklınıza gelen 1-2 soruyu sorabilirseniz çok iyi olur.
 6. Uzun

  Dhaub.com (Beta)

  Dhaub.com henüz alfa/beta sürecinde olan bilgi paylaşım platformu olarak düşündüğümüz sitemizi belli bir süre için kullanıcılara açmış bulunuyoruz. Sitede bir çok hata bulunmakta ve bazı yerleri hala ingilizce duruyor. Sitenin içi boş şu anda. Siteye girip en azından merak ettiğiniz soruları sorabilirseniz ve geri bildirim yapabilirseniz çok iyi olur. Tüm eleştirilere açığız. :)
 7. Uzun

  Özledikleriniz...

  Nokia 5110 telefonumu özledim:)-D
 8. Uzun

  Black Desert

  Abi işiniz gücünüz varsa ve hayatınızda yapmanız gerekn önemli işler varsa bu oyundan uzak durun. Günde 20 saat bile oynasanız bitmiyor yapacaklarınız. Ama zaten 2 - 3 ay boşum ve yapacak bir şeyim yok diyorsanız bu oyun tam sizin için.
 9. Uzun

  Camelot Unchained aka Dark Age of Camelot

  7.5 milyon $ yatırım geldi. İşler daha hızlı ilerleyecek gibi artık. 7.5m Yatırım Beta tarihini bu ay sonuna kadar açıklayacaklarmış.
 10. Uzun

  Black Desert

  Markette sattığım eşyalardan %30 kesinti yapılıyor. Biri söylemişti %15ini geri alabiliyorsun diye. Bilen var mı nasıl oluyor bu olay ?
 11. Uzun

  Dauntless

  Youtube da denk geldi. Bu ne ya.. ne dandik bir oyun böyle derken videoları izledikçe hoşuma giden oyun.
 12. Uzun

  Camelot Unchained aka Dark Age of Camelot

  6-8 ay içinde betası başlayacak gibi geliyor. Şu anda yavaş yavaş oyun oturmaya başladı ve grafikleri de güzelleşmeye başladı. Bu oyunun MMORPG oynamaya son 3-5 sene içinde başlayan insanları çekeceğini de düşünmüyorum. Çünkü onların oynadığı oyun sistemleri bu oyundan çok farklı.
 13. Az önce What the Health (Sağlık Komplosu) isimli bir belgesel izledim. Biraz korktum aslında. Bu belgesele göre benim bildiğim ve sağlıklı sandığım hiç bir şey sağlıklı değilmiş. Bu konuları araştırmış birileri varsa lütfen açıklama yapsın kafam biraz karıştı. Vegan mı olmak gerekiyor sağlıklı yaşamak için ?
 14. Uzun

  Timid Goopy - Android Mobil Oyun

  Sorunu bulduk. Bir sonraki güncellemede düzelecek. Bu arada her 2 kategoride de 21. sıraya yükseldik :)
 15. Uzun

  Timid Goopy - Android Mobil Oyun

  Çok haklısın dostum. Eğer mümkünse yetkililer konuyu mobil cihazlar bölümüne gönderebilir mi acaba ? Oyunumuz Arcade Kategorisinde En İyi Yeni Ücretsizler de 85 sıraya - Arcade kategorisinde İlgi Çeken Uygulamalar bölümünde 65 sıraya geldi.
×
×
 • Yeni Oluştur...