Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

Valla alasım var ama çok vaktim yok birde alpha zamanında beyenmiştim illa saatler mi lazım şimdi, günde 1-2 saat takılmalık bişiler yok mu oyunda ?

abi oyunda iddian yoksa EN GÜÇLÜ BENİM ÇARIM OLCAK KISA ZAMANDA diye oyna bu oyunun saaati olmaz ki. Geri kalmak biraz iyi niye diye soracaksan ilk 20 de olsan bile yapılacaak olan yeni itemlar eşek gibi pahalı olcak (Ahtan alıcaksan) ama 3 gun sonra cok ucuzluyor. Bu taktiği teknolojide de yaparım yeni çıkan eşyi alacağıma 1 ya da 2 alt versiyonunu alırım sonuçta hemen hemen aynı şey + daha ucuz xd (fakirliği örtmek)

Valla ben satacaktım aslında ama satmama kararı aldım cünkü oyun başladığında Premium ile başlamak istiyorum :D

Oyun kesinlikle alınabilir Casual fag olarak da oynanabilir. Zaten casual oynayacaksanız yaklaşık 1 ay sonra sarı zonelarda gezceksiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Acilen zerg pvp olayına çözüm bulmaları lazım. Ben hiç combat a bulaşmadığım için kötü anım yok ama tanıdığım 5 kişi sırf kırmızı zone larda milletin 20 kişi dolaşıp amaçsız kasanları kesmesinde muzdarip olup bıraktı.

Wow sonrası oyuncular rahata alıştırıldı, bu tarz acımasız sistemlerin daha zevkli olduğu kanısındayım ama bu tarz manasız zerglerin önüne geçmeleri yada t8 e kadar insanlara kasabilecek belki mobu belki xp si red zone dan daha düşük ama yine de kasmaya izin verecek bir sistem geliştirmeleri lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Prime time da kırmızı zone da 3-5 diye gezilmez. Guildla çıkıp geziceksin yahut sinsi mekanlar var, boş olan tier 6-7 olan oralarda geziceksin 4 kişiye mob başına 1.5 k filan fame +2.5k para atıyor elite.

Daocta ki darkness falls gibi dungeon geliyor ocak ayında, üstüne respawn olmuş mobların verdiği fame yükseltilicek. Bunun gibi bya bir değişiklik yolda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...