Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Guildde çok daha rahat edersin orası kesin.
Ve evet tıkanırsın. Bazı bossları yaratıkları dungeonları tek başına kesmen gerçekten çok zor. Ya etraftaki adamlarla party kuracaksın ya da guild.
Veya kendime inancım var dersen 2-3 yılar ormanda domuz keserek lvl kasabilirsin.

Bkz: https://www.youtube.com/watch?v=WgvTgV5EoGY
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

Piyasaya deli gibi Uncommon pine log ve rare pine log sürdüm. 99 tanesi 35k dan temizdi valla hepside xd Oyunda sadece yarrrratık keserek de kasabiliyorsun ama gathering ile bu kasma 3 4 katına cıkıyor. Healersanız işiniz zor ama fire mage ile Tek basına Blue dungeon'a girip yavaş yavaş ilerleyebiliyorsun. Meteor+ firewall taktiği ile xd her yaratıktan 2k ya yakın silfır düşüyo.

Edit kıyak bi grup buldum 2 kişi T5 T6 qesiyoz paso T5 HELLER oldum sonunda. Az kaldı Light platemail da giyecem 70k sora xd her yaratıktan ortalama 200 + premium alıyorum temiz valla xd

deny var mı?

level atlayınca hp mana fulleniyor mu?

iyi hellemeler.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

şimdi hepiniz f2p oyuna para mı verdiniz? o kadar mı iyi? ne zaman release olacak f2p olarak bende merak ettim baya, mmo olduğu için para veremem ama şu aşamada malisif.

Ben archage e de para vermiştim hayatımda harcadığmı en iyi paraydı. Kimse yanlış anlamasın ama oyun pahalı oldukça kalite artıyor. Archage aplha serverı çok başarılıydı bu oyunun ilk iki gününde chat muhabbet eden soru soran insanlarla doluydu üçüncü günden beri sadece Yeniçeri Guildi alıma başlamıştır. Son Osmanlı guildi en büyüktüktür. TSK pro oyuncuları bekliyor spamları var.
Sosyal ağlarda paylaş

Random insanlarla asla mavi dungeon yapmam. Çok dilim yandı asla yapmıyorum ya. Suanda Singularitydeyim sanırım bu guild patlicak koca koca adamlar birbirleri ile kapışıyormuş sadf :D

Bence kesinlikle alıp cb oynayın cünkü o kadar cok hata yapmışım ki burda deneme imkanım oldu ve işin güzeli herkeşin ÇARI sıfırlanacak. :D neyse hepsi deneyim oldu ve Kendime bi guide çıkarıyorum ne yapılmalı ne edilmeli diye. İhtiyacım olanlar ne, hangi skiller üzerinde yoğunlaşacağım, hangi yemeği yemeliyim vs pvp,pve de nasıl nerde durmalıyım oynamak istediğim class ne bunların hepsini burda test edicem. Arcane ve druidler cok fazla talep görüyormuş destek rolünde mesela. Archerlar fazlasıyla op (her oyunda olduğu gibi) işin pve pvp kısmı çok zahmetli zerg fest gözükse de ne yapacağını bilen 5 kişilik grup çok rahat random 30 kişiyi keser. ÇOK RAHAT ABARTMIYORUM GERÇEKTEN DAOCTAKİ GİBİ PVP Bİ NEVİ MEZ SONRA FIGHT
Sosyal ağlarda paylaş

abi birisi arcane'i aklıma soktu resmen healerdan soğudum :D Çok çip bi pathmiş arcane lan! deli oyunlar olur ajhkdsfhj XDDDD

Arcanede nasıl bi buldit yapabilirim diye düşünüyorum :D aslında stealth arcane güzel olabilir ama bu sefer Verceği armor cok azalıyor :D

Düşük heal + stealth çok güzel olabilir aslında pasifi de güzel leather'ın hem

OFFOFFFF NE OYNİCAM YAAA DELİRCEM XD
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni update gelmiş

Righ click en çok dikkatimi çeken özellik. Tablet dışı yenilikler getirecekler demekki....

said:

Aurelius Update - Mid December
With lots of great feedback reaching us from all Founders, we are happy to announce the first game update during the Closed Beta, including the following new features:
Quality of Life. Right click movement, forced combat mode, chat.
Keepers of Albion. New gateway dungeons, bosses and mobs.
Safe Zone Hellgates. Try out hellgates with yellow zone PVP rules.
Combat. 10 new spells with unique characteristics.
Christmas Specials. Santa hats and lots of other surprises.

https://albiononline.com/en/news/aurelius-announcement
Sosyal ağlarda paylaş

YOLO TURKS olarak yeni bir oluşum içine girdik. Ortalama 23-24 yaş hardcore ve semi-hardcore oyuncularla kuruluyuz. Olgunluk ve ciddiyet konusunda sıkıntımız yok. Guildin genel tier seviyesi T4.2 şu anda. TS3 serverımız da mevcut. Bizim gibi oyunu ciddiye alan, oyun teorilerine kafa yormayı seven herkesi bekleriz. Oyun içinde Xeuth nickine whisp atarak bilgi alabilirsiniz. Bir Singularity veya The Balta olamasak da daha samimi bir guildiz :)

Bu arada şu mavi dungeon ile ilgili soru işaretlerinizi gidereyim, her partye hammer kullanan bir tank mutlaka lazım bence, diğer türlü aggro kaçırma ihtimaliniz çok çok yüksek.

Unutmadan: 2H Mace > 2H Axe > Diğerleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyundaki türkler cidden sıkıntılı.Anlamak istemiyorlar dediğim hiçbir şeyi. Adamlar hep uç. Ya heavy tank olcan ya damager olcan ortası yok adamlar için. Hiç daoc oynamamış adamlarla oyun oynuyorum gerçekten. Healer koruma desen ne arar.

Ya ben cok güzel bi build buldum melee build. Kamikaze

Kafa leather
Chest Light
Bot leather
Alan stun/snare/root yapan silah

Şöyle ki bottan gelen %120 movement speed, Kafalıktan aldığın 5 saniyelik cc immune ve Blink ile direkt adamların içine girip mezliyorsun adamları gerisi takım arkadaşlarında. %5 pasif movement da var oyş yeme de yanında yat. Çok makul duruyor.

Ayrıca cok güzel silah özellikleri varmış ya. Pikeda harpoon var atıyon adama tutarsa kucağa alıp dayaklıyonuz :D Glaive ile skili kullandığında adamı Arkana atma var. Yani adamı kazığa sokup geriye fırlatıyotsunuz :D eski atari oyunlarındaki gibi :D

Kamikaze çok efektif olur diye düşünüyorum ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...