Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Beyler T5 ten sonrasını kasmanız için zaten elimize düşceksiniz ki t6-t7 moblarıda t3 lerle kesemezsiniz( 3-5 kişi deilseniz tabii, öylede fame gelmez zaten). T5-T4.2/3 leri giyip geliceksiniz kırmızı zonelara.İşte o zmn The Battal aricak gözlerimiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun grupsuz çekilmiyor. bende 2-3 gündür hem işten güçten hemde beraber takılıcak adam olmadığından girmiyorum pek. bu arada gold fiyatları uçmuş 60 silver şuan daha da artar gibi ben 50 den koymuştum 20 silverken fiyat şimdi 4 bin gold daha aldım 58 den onu da 100 den koydum. release'de bu kadar zorlanmiyacaksınız onu aklınızda bulundurun. f2p adamlar ırgatlığı yapıcak siz AH'den matları çekip craftlayıp geri ırgatlara satıcaksınız sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

rl money to ingame money covert seçeneği kalkmadan o grind azalmaz.

oyunun para kazanması için birilerinin gold alması gerek. gold almaya itmek için grind ı uzun tutuyorlar ki zamanı olmayan adam ya ırgatlıkla vakit geçirecek ya da oyunu oynayacak. skilleri kastıktan sonra ırgatlığa girmeden ah'den item çektirip "oyunu oynatmak" amaç.
Sosyal ağlarda paylaş

mina sen yanıtlarsan sevinirim. diyelim karakteri t5 giyebilecek hale getirdim. ondan sonra gündelik grind yapmadan her akşam 3-5 t5 set alabilecek kadar parayı ne kadar sürede grindlayabilirim? hani ekonominin oturmuş halini düşün, herkesin craft kastığı materyalin aşırı değerli olduğu dönemi değilde, AH'nin canlandığı set çekmek için kullanabildiğin halinde.
Sosyal ağlarda paylaş

@bingıldak ben uzun zamandır şehir AH lerinden bir şey almıyorum.

Bizim guildın T6 zoneda tiderush cova'da guild hall ve guild AH mevcut. Guild AH'de herşey 1 silver ve T4 'e kadar hem weapon-armor-pot-yemekler-resourcelar-binekler 1 silverdan satılıyor. Geri kalan tierler guild hall de bulunan 35-40 chestlerde belirlenen kişiler tarafından istenildiğinde veriliyor ( cretsiz.)

Biz de belirlenen kişiler crafter ve harvester. İşleri her gn AH ve chestlerde eksilenleri tamamlamak. Bu da zaten sanrım şu an 147 kişiyiz. Gnde 30 dk-1 saat harvest yahut craft yapılıyor ve bitiyor sonra pve-pvp ve terriyory savaşları takılıyoruz.

Bende şu an 0 craft var ve uğraşmam, tamamiyle oturmuş bir düzen için de bir guildtaysan, oyunda ki grind süren minimuma iniyor. Şu an bizim guildin 18 territory si var ve hepsi kırmızı zone :) Sen düşn artık.
Sosyal ağlarda paylaş

peki şu şekilde hiç craft a girmeden oynanabilri mi?

tier 1 silah ve zırhları giy, sürekli mob kes skillerini tier 2 ye çıkarana kadar tier 2 item alacak para topla. Sonra tier 2 ye geç, oradan tier 3 , tier 4 şeklinde tamamen kendin pve ile kasabilir misin? hiç elini ağaca taşa bilmemneye sürmeden.

yoksa itemlara sahip olman için illa bir şekilde crafting e veya gathering e girmen gerekiyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

sadece yaratık keserek evet yapabilirsin. Ama en azından bir tane gathering kassan faydalı olur. Yolda gezerken işte ne biliyim ağaç topla veya maden topla taş topla.
Çünkü markette feci paralara satılıyor bu resource lar. En sağlam para kasma yolu resource toplayıp satmak. Bizim guildde 4.3 tahta yapıldı. Tanesi 4k silvera satılıyor tahtanın...
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

peki şu şekilde hiç craft a girmeden oynanabilri mi?

tier 1 silah ve zırhları giy, sürekli mob kes skillerini tier 2 ye çıkarana kadar tier 2 item alacak para topla. Sonra tier 2 ye geç, oradan tier 3 , tier 4 şeklinde tamamen kendin pve ile kasabilir misin? hiç elini ağaca taşa bilmemneye sürmeden.

yoksa itemlara sahip olman için illa bir şekilde crafting e veya gathering e girmen gerekiyor mu

imkansız deil çok ama çok zor
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasaya deli gibi Uncommon pine log ve rare pine log sürdüm. 99 tanesi 35k dan temizdi valla hepside xd Oyunda sadece yarrrratık keserek de kasabiliyorsun ama gathering ile bu kasma 3 4 katına cıkıyor. Healersanız işiniz zor ama fire mage ile Tek basına Blue dungeon'a girip yavaş yavaş ilerleyebiliyorsun. Meteor+ firewall taktiği ile xd her yaratıktan 2k ya yakın silfır düşüyo.

Edit kıyak bi grup buldum 2 kişi T5 T6 qesiyoz paso T5 HELLER oldum sonunda. Az kaldı Light platemail da giyecem 70k sora xd her yaratıktan ortalama 200 + premium alıyorum temiz valla xd
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...