Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

keyi alıpta beğenmeyen adam en fazla 40$ a elden çıkarmak için satar o keyi. gerizekalı olması lazım 50$ a aldığı şeyi beleşe sana vermesi için. ben verdim 50$ güzel güzel oynuyorum release e yakın bi 50$ daha verip legendary packe upgrade edicem. oyun çıktığı zaman f2p olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

@RagnarLothbrok
Troll olmama ihtimaline karşı ciddi bir cevap vereyimde rahatla.

Ne zaman olacak gibi bilgilere kendi sitesinden ulaşabilrisin. En son ortada bir tarih yoktu yakın zamanda hiç bakmadım.

İnsanlar burada kullanılmış hesap bile verecek olsa, forumdaki eski üyelere veriyor (yani bir balonlunun key alması biraz zor olur)

Oyunu anlamak için birisinin hesabı ile bir kaç gün girmek yerine şuradan canlı yayınları izleyebilirsin: http://www.twitch.tv/directory/game/Albion%20Online
Baktın çok hoşuna gidiyor, parana kıy ve al. Beleş olacak şeye niye para vereiym gibi düşünme. Zaten verdiğin paranın karşılığını verir beleş olacak oyun.

Oyuna para verilirmi kafasındaysan zaten mmo lar sana göre değil bence. Sokakta 2dakikalık eğlenceye verdiğin para oyunda harcayacağın yüzlerce saati kıyaslarsan demek istediğimi anlarsın.
Yine vermek istemiyorsan yapacak bişey yok demektir.

tabi bunların benim fikrim olduğunu belirteyim. Belki düşüncelerim yanlıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ee Anelor anlat biraz ya, neler yapıosun , nasıl olmuş oyun? sessiz sessiz oynuon köşede

abi varsa merak ettiğin şeyler cevaplayım edebiyatım zayıf öyle ballandıra ballandıra anlatamam ama oyun kısaca ultima online meets eve online tadında. paticikten sonra ultima online aşığı fan base bi tek bu oyunda gördüm herkes ultima konuşuyor eheh.

oyunda güzel bi casual-hardcore dengesi var. casual oynamak isteyen rahatca casual takılabilir tabletle vs. island olayı var instanced personal ve guild island satın alınabiliyor tamamen güvenli alan. bu alanda farming breeding yaparak sırf oynamak mümkün mesela. mount yetiştirip satmak yemek yapıp satmak vs. ikiside oyunda çok değerli. yemekler özellikle guild alanına kurduğun craft binalarını kullanabilmek için npcleri doyurman gerekiyor buda farming i oyunun önemli bi parçası haline getiriyor. oyundaki güzel casual hardcore dengesi burda da var mesela. o island götüm kadar afedersin yani bi yere kadar. ama guildce gidip kaledir zonedur ele geçirirsen çok daha büyük bi base kurma şansın var.
Sosyal ağlarda paylaş

Foruma yeni üye olmuşsun olan tüm mesajların bu konuda ve insanların sana defalarca sebebini anlatmasına rağmen ya kod verir misinz bi bakıp çıkıcam lütfen gibi şeyleri spamlayarak burda dileniyosun.Aradığın tüm cevaplar google.com da var yaz oraya gir bak incele öğren.

Burda ben kimsenin daha önce senin gibi dilendiğini görmedim.O yüzden tabiki insanlar senle dalga geçicek başka napıcaklardı?

Hadi sana uğurlar olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ilk girip oynadığımızdan çok farklı, baya güzel olmuş. Anelor'un dediği gibi denge süper. Tek server ve instanced map var. Full loot var mesela. Ticaret var efenim ne bileyim detaylı ve zor crafting var, Diplomasi var. Crafter oynuyorum tier arttıkça hammadde toplamak zorlaşıyor, misal tier4 silah yapmak için tier2 ve tier3 hammaddelere ihtiyaç duyuluyor bu da hardcore oynayan guildleri kervan yapmaya ve kervanlarını korumaya zorluyor. Eger ki guild alanı full pvp alanında ise işler daha da zorlaşıyor. Tier5 binaları uplamak için 9 kişi tier4 ve tier3 hammadde transferi yapmak zorunda kaldık misal. Yani farmville tadında oynanabilir, full loot icinde oynanabilir.

Oyunu bence suan almayın. Neden? ayın 29unda wipe gelecek ve bir sonraki alfaya kadar büyük ihtimalle 3 ay sonra acılacak o zman alın. Bu tarz oyunları sevenler kesinlikle begenir.
Sosyal ağlarda paylaş

XL burada en az suçu olan taraf trion birçok kararı kendi verdi, bir senedir live test edilen oyunu entegre etmeyi beceremediği gibi hangi patch i uygulayıp hangisini uygulamayacağını kendi seçti, botlardan para kazanırım dedi 2 ay botlara izin verip ekonomiyi sikti, düzenli oynayacak adamı kaçırıp ve batırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...