Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Tymex said:

Tree of Life varken buna bakmaz kimse sanırım.

ikisinide oynadım benzerlik çok, ToL da en az iki katı fazladan olay var.

Albion oynaması daha kolay diye belki seçen olabilir, yani oyun ve oynanış basit kaçar ToL'dan sonra.

Benim de düşüncelerim aynı yönde . Ama albion oynamadıgım icin karar veremedim .
Buaradaki özgürlüge bayıldım .
Herşeyi yıkabiliyorsun .
Her yere herşeyi yapabiliyorsun .
Hele crafting olayına bayıldım . Silah yapmak icin gereken sopa kalıp eger gm marangozsan rare ürün elde ediyorsun eger gm terzi isende silah icin rare ölcü dengeleme elde ediyorsun .
eger gim madenci isinde rare ore cıkartıyorsun bunlar eger bir bransda random degil gmsen yaptıgının %80 i rare geliyor
Tüm rare leri birlestirirsen
kırmızı turuncu sarı iteme kadar cıkabiliyorsun .
Yani bir skill digerlerine baglı rare olayında cok cok begendim bu sistemi .
devamlı kesfe cıkmaya itiyor oyun seni .
MEsela diger diyarlara gidiyorsun bazı yerler teknoloji ve sanatkarlık alanında cok ilerlemiş cok kaliteli özel ürünler yapıyor.
Bazıları ise fiyatta cok ucuz .
Dün akşam copper bulmak icin daglık bölgeye gittim .
Amman Allah ım ne göreyim bir guild sırf aşcılık yapıyor şaşırdım kaldım . Ne kadar cok çesit . Ne kadar kaliteli malzeme .Tabiiki bir o kadar doyurucu ve doping verici
en cok da dikkatimi ceken hazır çin corpa tuzu oldu .
Yolda giderken su ile karıstırıp ocak üzerinde pişirdinmi enfes doyurucu bir yiyecek .Tavsiye ederim .
kimle trade yapıcagını bulmakda cok zevkli . Harika bir güven mekanizması var . Mesela trade yaparken dolandırabilirsinde öldürelebilirsinde . Bu yüzden trade çok güzel bu şekilde.
Baz tepelere çok muhteşem kaleler kurmuşlar . İnsan o kadar taşı oraya nasıl çıkardılar demekten kendini alamıyor .
Hemen her yere istedigini dikmek herkese her yerde saldırabilmek cok güzel .
İki pk saldırdı 19 silvera aldıgım ust ranger amorum düstü .
üstümde o kadar item varken en degerli varlıgım gitti .
Yanlışlıkla pk oldugum oldu bilerek oldugumda .
Calmanın zevkine vardım caldıklarımı kaleme götürürken nasıl korktugumu sanal dünyada vu kadar ciddi bir korku hissi hele .
Ölünce kırmızı iseniz her şeyiniz gidiyor.
Teşekkürler bu oyunu yapan o genc 4 kişiye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Eve ile baya alakası yok. Uonun tatlı su versiyonu. Safe zone var bol bol. Harita tasarımları koridor koridor. O özgürlük hissi yok. Zone, zone instanced harita. Ben doğru bilgi paylaşayım da sen yine al =)

Pvp ve full loot konsepti eğlenceli. Karakter ve item bazlı skill sistemi güzel. Craft biraz sığ ve çok sert kırılımları var, tier tier ilerliyor. Pve fena değil ama günün sonunda tatmin edici olur. Kafaları basıyor yapımcıların. Pvp de zerg var. Engellemek için sistem kasıyorlar ama yapabileceklerini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...