Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

Bu yeni neslin oyun üretimi konusundaki cehaleti artık kabak tadı verdi. Oynadığınız versiyon beta client değil, stress test için hazırlanmış versiyon, closed beta da oynayanların oynadıkları release versiyon değil hatta oyun çıktığı gün indireceğiniz versiyon bile şuan outdate oldu.

Kısacası şuan stress testte oynanan versiyon ile oyun çıkıp patchlenip play e basılan versiyon arasında marjinal bir fark olacak.

hisss lan balta.. at dogru durust gitmiyor bile devamli yok oluyor. ne oldu senin bugsiz surum vs.. at le at.. ustune biniyorsun ama ziplayinca yok oluyor, ota takilinca yok oluyor.

unuttummu sandin.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

kodu aktive ettim şimdi 3 day early access dedi. lan güzel güzel pazar günü keyiflice oynicaktım hay amk.

aynen. giremedim bende

said:
Digital Standard Edition FROM ESO official store gets 5 days. Digital Standard Edition from 3rd party vendors gets 3 days.

Digital Imperial Edition from ESO official store is just ONE key - enables everything. Digital Imperial Edition from 3rd party is TWO keys - one enables early access, the other the rest of the features.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hemen bakayım dedim, girişte 5 günlük Early Access'e hoşgeldiniz canımss falan yazdı iyice heyecan yaptım. Login olamadım ama, sana açık değil dedi Error verip :(

3 gün diye biliyordum zaten kendimi de belki bir umut işte hayat :(

Aynen bu arada hangi faction açalım, bölünmeyelim en azından farklı yapılarda da olsak bir faction da bulunalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...