Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

kaç tane open beta oldu bakmadınız mı hiç=P
özetle massive pvp yapmak istiyorsanız tavsiye ediyorum oyunun bana göre en büyük artısı bu.

questler falan standart wow vs gibi mmolardan çok daha keyifli elder scrolls oyunlarına benziyor, npc konuşmalarının büyük bir kısmı seslendirilmiş.

eksi olarak, oyunun bazı kısımları çok açık değil, mesela bir skillde rakibin canı "low" ise %300 daha çok damage vurur diyor ama ne zaman low sayılıyor onu öğrenip health bardan tahmin etmesi size kalmış ki bu eksi sayılmayabilir bile heycan katması açısından. vurduğunuz yediğiniz dotlar gözükmüyor ne zaman bittiğini anlayıp yenilemesi yine saniye tutmanıza bağlı
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

kaç tane open beta oldu bakmadınız mı hiç=P
özetle massive pvp yapmak istiyorsanız tavsiye ediyorum oyunun bana göre en büyük artısı bu.

questler falan standart wow vs gibi mmolardan çok daha keyifli elder scrolls oyunlarına benziyor, npc konuşmalarının büyük bir kısmı seslendirilmiş.

eksi olarak, oyunun bazı kısımları çok açık değil, mesela bir skillde rakibin canı "low" ise %300 daha çok damage vurur diyor ama ne zaman low sayılıyor onu öğrenip health bardan tahmin etmesi size kalmış ki bu eksi sayılmayabilir bile heycan katması açısından. vurduğunuz yediğiniz dotlar gözükmüyor ne zaman bittiğini anlayıp yenilemesi yine saniye tutmanıza bağlı

soruna cevap olur mu tam olarak bilmiyorum ama... foundry tactical combat addonu kullanıyorum, mobun yada playerın canı az kaldığında targetın canı low die mesaj çıkıyor, o zaman vurabiliyorsundur belki böyle bir şeyi düşünerek yapmış olabilirler yani ama henüz test etmedim kendim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...