Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

Bana da geldi ama çok saçma bir şey istiyor şimdi eso account sayfası, keyi giriyorum benden bildiğin 30 günlük daha subscription istiyor. Yani 30 günlük süresi zaten var keyin ama bir 30 gün daha mecbur ediyor eğer ben yanlış yapmıyosam. Kendi yönlendiriyor adres ve ödeme bilgisi girdiriyor. Hani dedim para çekmez de bilgileri istiyodur, hayır bildiğin paypaldan parayı çekmeye çalışıyor nasıl bi saçmalıksa bu.

Sayfayı kapattım başa döndüm key girilmemiş görünüyor, yani ille keyi gireceksen bir 30 gün daha satın alacaksın ne salak iştir anlamadım.

Edit: Şöyle bir şey buldum,

http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/67461/bank-account-being-charged

Sanırım kredi kartı falan girince para çekmiyor. Bir nevi geçerli bir ödeme yöntemini şart koşmuş adamlar hesabı açabilmek için. Saçma ama yapacak bişe yok gibi...

Edit: Kredi kartı girdim parayı çekti paşalar gibi. 12.99 euro bi de maşşallah. Şu anda hesap 4 mayısa kadar oyun süresi gösteriyor yani 30+30 da yapmadı. Forumda bu konuda çok şikayet var bakalım ne yapacaklar. Güya bi yetkili şey demiş, authorization ücreti o göstermelik demiş yani geri yatabilir (paypal verify etme durumundaki gibi) ama bilemedim. Madem öyle bir şey yapacaksın 1 dolar 1 euro falan üzerinden yaparsın.

bende de oldu kredi karti girdim cekmedi ama. sonra iptal ettim sirf haritalar gelsin diye.

eminmisin cektiginden ? acikca yaziyordu bende cekilmemistir, bittiginde cekilecektir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sanal karta 50 tl aktardım işlem bitince 12,5 mu ne kalmıştı. Sonra kontrol ettim bekleyen işlemlerde duruyor, geri gelir büyük ihtimalle ama çok büyük saçmalık şu yaptıkları.

Ayrıca şu oyuna ayda bu kadar TL vermeye de değmez diye düşünüyorum yavaş yavaş. Beta sonrası biraz daha akıcı, içine çeken bir PVE beklentim karşılanmış değil. Mal deyneği gibi dolanıyorum ordan oraya.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Mal deyneği gibi dolanıyorum ordan oraya.

Şu çok doğru. Bide geçen postacılar onlayn betimlemesi gelmişti, o da çok başarılıydı:D

Oyunun bence asıl zevki pvp'de. Ama şu 2 gün önceki patchte cyrodildeki bounty questini daily yaptıklarından beri oyun öyle bi hale geldi ki, ana quest line'ı takip etmedikçe level alamıyorsun.

2 günde non-stop pvp yaparak 30-40 lvl olup 300k ap kasan camışlar yüzüneden acilen nerflediler ama bu sefer de daha bok ettiler. Gıdım gıdım ilerliyor lvl bar cyrodilde. Bir anlamı kalmadı yani sırf zaman geçirmelik bişey oldu. Yanında işte belki 1-2 level alırsan eyvallah diyosun

Muhtemelen bir ayar çekeceklerdir yinedeee..yani... çekmeleri lazım. Bu haldeyken millet qq çeker gider iki güne
Sosyal ağlarda paylaş

Rdoann said:

Elim buy now butonunda, hakkaten bedava bile oynanmaz bir oyun mu :S vazgeçecem bak

şu an piysadaki son dönem oyunlarından iyi onu söyleyeyim. pvp konusunda da dengeli bir oyun. lore desen elder scrolls zaten. arada quest yaparken sıkılıyorsun. gidip pvpye giriyorsun. 1-2 tokat yedikten sonra ben pve de iyiydim oradan devam edeyim diyip geri dönüyorsun. :P

bu arada imperial only guild kurdum. devam ediyoruz daggerfall tarafında. katılmak isteyen olursa beklerim. @KillMore83 e mesaj atın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...