Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

vet6 gelen zırha bayıldım inanılmaz güzel bir kafalık var. Bakalım nereye kasıcaz şimdi . Bu rada chr imba oldu mage guild kill linelar gercekten cok guzel . Herkes crafting pesinde . Ben black smith woodworking ve clothing hic kasmadan grinding yaparken dusurdugum itemlerle hic skill vermeden 40 ladım enchanter 20 .
Neyse tek skllleri hirellinglere verdim 3 er tane her birini . gelen goldları 15k dan morlrı 400 goldan koyuyorum inanılmaz bir gelirim var saırım crafting yapanlar bu parayı kazanmıyordur.bu arada oyunda 3k ya ne kadar golde item bulursam topluyor 15k dan auctiona geri kouyorum gece yarıları yaptıgım satılşarı duyasanız sasarsınız banka acıcam utanmasam oyunda. Zamanında nerflenmeden once 600 tane grand shard kasmıstım . Simdi kıyamıyorum onları kullanmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

zonedan zonea fark ediyor dogrudur..

15 tane fazla yaptigimida bilirim yani. rift deki duzeldi ama yapmistim ben. su kalenin onunde duran kizil sakalli dayi dimi. ayilarin oldugu bir bolgeden gecip ona ulasiyorsun falan. o ise bozuktu duzeldi yaptim gitti.

Ula kaç gündür sabah ilk iş ona bakmak için 200-250 gold harcıyodum dolmuş parası, sen deyince baktım yapmışlar lel
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyunda anti-cc neden yok diyordum. sövüyordum. pvp de adam 1 skill çekiyor. 1 saat root ya da stunsın :) aynısı senin için de geçerli gerçi de :) meğerse varmış. farenin sağ tuşna basılı tutarken sol tuşa basıyorsun. ya da 2sine aynı anda bas. staminadan yiyor yalnız. bir de şey gibi olmuş animelerde var ya bi willpower. ona benzetiyorum efekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

PvP'deki lagdan ve delaylerden çok sıkıldım ya. Tüm oyuncular sorunsuz oynuyor gibi sadece bende mi oluyor bu bağlantı problemi?!?! Superonline fiber var ADSL olsa anlayacağım...

Gece 02:00 den sonra 46 fps akşam 20-24 arası 13-16 fps ile oynuyorum sanirim benle alakalı değil .
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

PvP'deki lagdan ve delaylerden çok sıkıldım ya. Tüm oyuncular sorunsuz oynuyor gibi sadece bende mi oluyor bu bağlantı problemi?!?! Superonline fiber var ADSL olsa anlayacağım...

evet firma büyük bir karar almış, official newste görebilirsin, afterdeepe oynatmayalım anasını satim bizim değil mi oyun demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...