Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ben 16 yim! =) 50i goremem heralde ömrüm yetmez.

ayrica evet sprint atarken ne silah değişiyor ve dodge yapiliyor!
muhtemelen değiştirirler bu durumu ilerde.

calvaria said:

Dalga gecmeyin abi bende 22 lvlim gunde 1.5-2 lvl araliginda gidiyorum seneye 50 olurum heralde

Birde shiftle kosarken weapon swap yapilamamasi birtek benimi deli ediyor. Kombatta mal gibi shifte basiyorum silah degismiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Oyunu bilmiyorum ama bow kullanan bi assasin açın yanlış hatırlamıyorsam tüm tes oyunlarında yönetiyordu bunda da aynıdır :P

pvpde melee ile uğraşılmaz diye bow kullanan ranged nightblade açtım bende. build önerisi varsa alabilirim bende.

günde 2lvl max alarak ilerliorum bakalım 1-2aya fulleriz heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış devrim, aoe yapabiliceğin ne varsa onu al destro staff,bow yahut dw. lvl 20'den sonra 2 gün de lvl 50 yapıyorsun aoe grindle sonra donup main-fighter -mage guild questlerinin yapup veteran lvl kasmaya başlıyorsun, lvl 1-50 arası onemli değil, zaten veteran lvlları kasması felaket zor boş yere zaman kaybetme.
Sosyal ağlarda paylaş

DamienThorne said:

Oyun bende sürekli crash ediyor ya, var mı başka yaşayan ?

ekran kartı driverını güncelle hacı, ben de ilk zamanlarda hep crash veriyordu. Güncelleme sonrası tek bir sorun olmadı.

Arada böyle 1-2 saniyelik takılma oluyor ama olsun o kadar da, her şey ultra highta oynuyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara bende de garip bir takılma oluyodu şöyle ki; her şey normal ama karşıma bir npc, bir mob falan alırsam ve sağa sola hareket ettirirsem takılıyor, karşımda herhangi bir hareketli şey olmadığı zamanlarda sorun yok. Hatta takılma olduğu durumda bile addon 70-80 fps gösteriyordu.

Tek tek addonları devde dışı bırakarak denedim, esoheadmiş meğer bunu yapan, sonra adamlar addonu güncellediler düzeldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Madem sorunlardan bahsediyoruz benimde bir derdim var. Zaman zaman loading screen'inden sonra karakter dumduz sekilde kosmaya basliyor 4-5 saniye sonra duruyor ama bu esnada bilgisayardan butun tuslara basarsiniz DITTTT diye ses cikarirya o tarz sesler geliyor.Sebebini bileniniz varmi
Sosyal ağlarda paylaş

Veteran 2 de Vampir oldum . Yepyeni bir oyuna başladım sanki . Bir de her 30 , 60 veya her 90 dakikada bir insan kanı ile beslenmem gerek .Yoksa gerçekten gücsüzleşiyorum .
Bu arada end game i soranlarlara , end game diye bir şey yok herhalde ,veteran 10 a yeni upgrade gelinceye kadar kasıcaksınız . Yeni advanture zonları yakında acılmak üzere sanki gidicek vakit varda .Eldeki zonların hepsini bitirmek cok zor. Loot sistemi enfes+ . Public dungeonlar enfess++ . PVP Türk lokumu A+ Bu arada Elder scrolls Türk Guild yöneticilerine bizi bu zevgi zengileştirerek extra pvp alanındaki rol dagıtımı ve yönetimleri ile kattıkları zevk için extra Teşekkürler +++ . Vampirin 1.5 saat beslenmeme durumundan sonra suratının aldığı şekli gormenizi isterdim . Bugun bir kurt adamla teketek karşılaştım çok eğlenceliydi . Crafting cok zor kasmak mesela ilerki level enchantlarda 1 skill ogrenmek 4 hafta alabiliyor bilmiyorum kac enchant skili bu kadar istiyecek. Yalnızca iyi crafterlar cok iyi item yapabilecek sanırım .
Oyunda dikkatimi ceken pvp ve pve armor diye bir sey yok . pvp savaslarında kazandıgınız armor pve de alabileceginiz statlarla aynı cizgide. pvp de ise en üst armorı almak sanırım 3 ay gece gunduz savasmaktan geciyor. Birde oyunun dallanıp budaklanan yanları var mesela 5 guilde üye olabiliyorsunuz . Ama bununlada bitmiyor fighters guild var buna üye olup master olursanız savas alanında extra bounty gorevler alabiliyorsunuz ben master oldum 3 gunumu aldı bu skill cizgisi. Mages guild ve undaut guildi var ayrıca yani 8 guilde üye olabiliyorsunuz. mages guild kasılması en zor olan .
Oyun 2 turlu level kasmanıza olanak saglıyor benim yontemim grinding . Belli noktalarda ring yani cemberler olusturuyoruz. kosarak daire ustundeki mobları kesiyoruz. guestciler icin zaten oyun guest dolu . Dolu kelimesi yerine Tonla demeli .
Oyun normal ekranda 10 mb ram yiyor . Pvp ise gercekten yasanmalı ama sanırım pvp nin zevkini ancak veteran olunca anlıyorsunuz . insanları o zaman rahat kesiyorsunuz. giysilerden ve itemlerden aldıgınız stat ve bounslar o zaman gerçek yüzünü gösteriyor.
pure saf büyücü oldugum halde (paper olarak takılıyorum )Elimde kılıç kalkan agır zırhlara extra zırh buyusu yardımıyla tank gibi moblara dalıyorum . ELime healing sopa alıp geniş ve cok hızla yenilenen mana havuzumla bir healer kadar heal basabiliyorum. Yani oyunun anlatılmaya kalksa , kimsenin başarabileceğini sanmıyorum . Her şey fazlası ile var. Klasik Uzaylı figürü bile gördüm bir kalkanın motifinde.
Büyücü olmayı hep sevmiştim . Bu oyunla ise .... varın siz düşünün. Hic bir yerde bu kadar özgür bir buyucum olmamıştı.
Droplar cok iyi şu anki levelimda 1 saatte 10k kasabiliyorum .
Yarın vetran 3 olmak icin bir sabah daha.
İyi oyunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...