Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

Wolas said:

ucuz alanlara müjde imperial ucuz hesaplara ilk ay beleş değil ondan ucuza almışız

yok wolas sallamış bi tarafından =)
şöyle bir bilgi var. hafta içinde muhtemelen bekleyenlerden düşecek charge ettikleri para.

https://help.elderscrollsonline.com/app/answers/detail/a_id/7830/
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben de onu okudum ama halen para çekilmiş görünüyor ondan umutsuzluğa kapıldım. Satın aldığımız key ile gelen 30 güne bir 30 daha eklese eh diyecem adamlar en azından +1 ay daha oyun süresini mecburi satıyolar. Bunlar hem 30 gün süre veriyolar hem de sonradan hesaba iade edilecek diye full ücret çekiyolar. Yarın belli olur mevzu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik olarak toplanılan bir yer var mı, bilmiyorum ama ben Devil's Pact guildinin masterıyım. Guild arkadaşlarım ile beraber DC allianceında oynuyoruz. PvP de il sıradaki server, Auriel's Bowdayız. Guildimiz içerisinde Top10 da 3 Emperor, Cyrodill de 1 kale, 1 de veteran rank 2 oyuncumuz var. Geri kalanımız nubuz ve leveling sürecindeyiz henüz :) 50 civarı preorder var, casuallerden henüz guild inv istemeyenler bile var ama hardcore oyuncularda var, bizler gibi uzun zamandır major mmorpgler oynuyorsanız www.devilspact.org dan başvurabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

benim download cok yavas gidiyor nedense, ama oyunun downloaderinda sorun herhalde normalde daha hizli download yapiyorum. keske kutulu alsaydim dedim simdi. bir de benden de 38 tl para bekleyen provizyonlarda gozukuyor kredi kartimda ama geri iade edilecek demisler, bakalim 2-3 gun bekleyip gormek lazim. bir de aylik ucreti fazla sahiden 13 euro ama wow da 13 euro; yani euro artti ondan cok geliyor ucret.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ve birkaç gün daha kötü çeker. ben mesela sn'de 45mb ile çekmiştim 8 gün kadar önce, daha 5 days early bile başlamamıştı.

Oyun dün release oldu. Zaten serverlarda kalabalıklaştı. Sitede account bölümüne girmek için bile sıra bekliyorsun asdf

Normal yani, serverda lag bile başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

soktumun oyunu kodumu redeem etmiyor. kartlarımın hiç birinden para çekemiyormuş, birinin çok yüksek limiti var. Zaten hepsinde limit var da ...

Early de kaldık. Hayır bir de Total Cost kısmında da 0 euro yazıyor. Ona rağmen çekmiyor...

Siz nasıl redeem ettiniz kodları? Burada sorun olmuştu para çekip iade etme konusunda vs. de
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

kutulu al bence, bende kac saat oldu daha 2 gb anca indirdi cekilmez bu cile =)

Aldıktan sonra ben de keşke kutulu alsaymışım dedim. Önce bi 30gb çekip kurdu, sonra üstüne 5gb çekip patch yaptı sdf

Bi de VAY AK yok mu şimdi burda? Bi arkadaş alpha'dan beri hayli aktif bi şekilde oynuyo, guildi var ona girerim diye düşünüyodum ama hangi alliance'ta olduklarına baksaymışım keşke. Adamlar Aldmeri Dominion'dalarmış, bense Redguard templar oynama hayalleri kuruyodum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...