Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

asdfghjk karşısı premadedi ya zaten lobbyde dediler hepimiz sweden serverda sweden ayarlayak, ilk voteda swedenı sildim huaehaue.

yalnız konsoldan girmeme rağmen fps droplar oldu yukarda iyi yazdım ama sonradan farkettim, diğer serverlardan ne farkı var ki bunun teorik olarak aynı şekilde oynamamamız gerekio ya. 128tickin tadını alamadım sonuç olarak, mmden kötüydü hatta ama birkaç kez daha denerim
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

knoxville said:

faceit'ten bi kaç maç attık tick farkettiriyo
ölünce falan oha yalanı kes laflarımız sona erdi
ama play dersen siteden oyunda fps düşüyor anlamadım

128 tick başka oyun oynusoun resmen her attığın gidiyo ama o faceitte kasma ne alaka

aynen abi ak nin sprayi bile farklı, ben resmen oynayamıyorum 128 tick. çok başka bir oyunmuş gibi geliyor.

bu arada ; herif ağzımıza sıçtı, zor bela kazandık. hayvanoğlu hayvan 47 kill ne ya bu rankde

Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

Silphatos said:

knoxville said:

faceit'ten bi kaç maç attık tick farkettiriyo
ölünce falan oha yalanı kes laflarımız sona erdi
ama play dersen siteden oyunda fps düşüyor anlamadım

128 tick başka oyun oynusoun resmen her attığın gidiyo ama o faceitte kasma ne alaka

aynen abi ak nin sprayi bile farklı, ben resmen oynayamıyorum 128 tick. çok başka bir oyunmuş gibi geliyor.

bu arada ; herif ağzımıza sıçtı, zor bela kazandık. hayvanoğlu hayvan 47 kill ne ya bu rankde

Sdfs 4 kişi fena zorlamışlar
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.facebook.com/matildewiikCSGO

tabiki ağlarım ulan, o kadar cs geçmişime rağmen, halen bu rank de sürünüyorum. bağlantımız bombok, inanılmaz boktan MM geliyor. ben ağlamıycam, eren ağlamıycak kim ağlıycak.

ha edit, söylemeyi unutmuşum. bu kızı teke tek de yenerim lan ben, çok net kafasına vururum.

ADAMLAR EKİP GİRİYO YA, YA DA KIZLAR.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...