Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

o fede buradaki değildi ya sdfghjk. portekiz çingeniydi sanırım veya ispanyol. 150 ping deli etti hiçbir şey yapmadı, ondan sonraki maç yine taşınamaz mülk gibi başka bi bot çıktı ya

deli gibi ağlayayım ben de. abi nuke'de biz ctyken 4-11 bitti, düşünün nasıl bi takım ama az kalsın berabere bitiyordu olmadı :(

link falan bilmiyorum ama server browserda idle yaz searche çıkanlardan birine gir 1-2 saatte 3 drop alırsın, bir günde max 3 haftada da 6. sonra sat

ya gel 1 oyun girelim, sadece ikimiz girelim ve gelen 3 kişiden minimum 1 i bot olucak. minimum 1 bot sana garanti veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bet yapmayi dusunenlere benden tavsiye bu 2 maca bulasmayin.

hele dunku olaylardan sonra. her 2 mactada ddos olasiligi yuksek ve dunku inisli cikisli performanslar dolayisiyla tam bir kumar bu maclara oynamak.

3 gune dreamhack basliyor. o maclara kadar bekleyin skinlerinizi kaybetmek icin :d
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cs:go oynarken yaklasık 5dk da bi 3sn lik bi spike giriyo, öyle ki, ben normal gidiyorum köşeyi dönüp adamla karşılaşıyorum ama oyun bi donuyo, daha köşeye bile varmamışım mesela.

Ha güzel yanı adam o köşenin arkasında, ama bazen düşmanla karşı karşıya iken oluyo, ben tüm şarjorü adama sıkıyom ama ekran geldiğinde çoktan ölmüşüm, bizimkiler niye adama bakıyon ateş etmiyon diyolar.

vpn denedim, dns denedim ama fayda etmiyo, steam klasörü normal hdd'de yüklüydü, komple silip ssd olan c: ye kurdum, ama yine fayda etmedi, oyun içi bi komut falan varmı..help
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

bugun bet yapmayi dusunenlere benden tavsiye bu 2 maca bulasmayin.

hele dunku olaylardan sonra. her 2 mactada ddos olasiligi yuksek ve dunku inisli cikisli performanslar dolayisiyla tam bir kumar bu maclara oynamak.

3 gune dreamhack basliyor. o maclara kadar bekleyin skinlerinizi kaybetmek icin :d

aynen iki takımı da gördük bir de hiç gerek yok bu maçlara oynamaya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...