Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

pati tayfası aşağıdaki hesapları ekleyebilir. Pek iyi oynamam ama aşırı yük yaratmam :P 5 kişi dolduramadığınızda mecbur kalınca çağırabilirsinz.

Hem sizin takımlara gelebilirim, ya da sizi bizim 5 manlere davet edebilirim. ancak benim friend listim 2-3 kişi hariç pek iyi oynamaz. Genelde başkası tarafından taşınan adamlar olduğumuz için :P

yaş 34. çocukça hareketim yoktur. ayrıca mikrofonu gereksiz kullanmam.

FC (logosu da kırmızı bir FC)
Zangetsu
Namessar
Sosyal ağlarda paylaş

abi yeni yeni giriyorum cs:go'ya. az once fede ve silp'i izledim competitive macta. bana guzel linkler soylesenize wiki falan gibi. boyle kutu durureyim, silah dusureyim. sonra onları shop'ta satıp steam wallet'a para sokayım.

oyunun bu kısmını ogretecek faydalı siteler arıyorum yani kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

o fede buradaki değildi ya sdfghjk. portekiz çingeniydi sanırım veya ispanyol. 150 ping deli etti hiçbir şey yapmadı, ondan sonraki maç yine taşınamaz mülk gibi başka bi bot çıktı ya

deli gibi ağlayayım ben de. abi nuke'de biz ctyken 4-11 bitti, düşünün nasıl bi takım ama az kalsın berabere bitiyordu olmadı :(

link falan bilmiyorum ama server browserda idle yaz searche çıkanlardan birine gir 1-2 saatte 3 drop alırsın, bir günde max 3 haftada da 6. sonra sat

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...