Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

http://www.episodamag.com/wp-content/uploads/2014/04/dailycry_Crest-e1398291765846.jpg

var mı atan mm

ya 600 maclık competitive geçmişin var, en az 50 defa hileye karşı oynamışsındır, hiç mi tepki vemriyorsun? ya da bunun çözümü nasıl işliyor merak etmiyor musun?

al işte , banlanmıyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Odeon said:

abi boyle bisey varsa o cikmayacak silahlar acayip para eder of

araya giriyorum biraz da, şu harddiskle alakalı bi program var demiştin, zahmet olmazsa bi söyler misin şu programın adını, deli etti iyice şu spikelar, belki işe yarar.

http://sourceforge.jp/frs/redir.php?m=jaist&f=%2Fcrystaldiskinfo%2F61343%2FCrystalDiskInfo6_1_14-en.exe

bunu indirip kuruyosun.

ust sekmelerden secenek > gelismis ozellikler > aam/apm kontrolune gidiyosun aciksa kapiyorsun.

sonra akiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

600 sadece win en az 1000 maç vardır sdf. sallamıyorum ne sinir olup kendimi yicem banlanmış mı banlanmamış mı. sen de bırak oluruna bence yeme kendini taqıl yha

Hayir abi baktin cheat serbest, baktin iyicw tinlamiolar birakirim yani.

Zaten bugun yaptigimiz maclarda bi garipti, liebe gordu elemanlari.

Bu arada yine kendi adamimizi kickliyorduk. Takimda ben des liebe ve fasizan diye birisi var. Bunun haricinde yine bi rusky. Rusky icin acilan iki oylamadan sonra rusky bizim arkadas icin oylama aciyor ve tahmin edin noluyor? 3 evet 1 hayir benim oy bekleniyor. ALISIK OLDUGUM, AYNI DURUMU YASADIGIM icin yemiyorum tabi dgsfsd. Efsane komedi olurdu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

vac veya overwatch banlayana kadar serbest sayilir hek. instant olsa keske vac ama olmadigi icin illaki cikacak haxor

gecen gun bir macta karsı takımda bir adam dagıtıyordu bizi. her mac her seye hack diyor bizimkiler, bezmişim artık.

ben adam smurf muhtemelen diyorum, bizimkiler hilecinin önde gideni diyor. Ben diyorum demoyu izlemeden anlasılmaz siz muneccim misiniz, bizimkiler hayır ben cıkmadan atese basladı diyorlar (diyen adam her yere koştura koştura gider :P). ses dinliyordur diyorum, hayır hile diyorlar. 15 round boyunca hem adamla hem kendi aramızda kavga dovus derken maçın ortasında VAC ban yedi herif.

bana koyan gördün mü muhabbeti ondan sonra. her maç kendi takımımı muteluyorum, tanıdık yabancı farketmiyor, paranoyak otesi oldu millet, bıktım cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

dün bizim bir maçta da aynısı oldu, sinirden kudurdum adam her köşeyi hs atarak döndü nerde durursam durayım ne kadar stealth kasarsam kasayım hiç farketmedi, fısıldayanla beraberdik zaten desq de vardı yani o adamın temiz olmasının imkanı yok kudurdukça iyice sıçtım zaten pingim de yüksekti. geçen aikoların bir maçını izliyorum, ya karşıdaki adam o kadar wallhack ki güldüm izlerken stealth adam geliyor karşısına çıkacak sanıp ateş ediyor halbuki arada bir duvar daha var nuke t lerin giriş yerinde :D duvardan izleyip izleyip vuramıyor awp ile falan işte bunları görünce insan inanılmaz biçimde soğuyor oyundan. abi hile olmasa şu oyunda nasıl zevkli olacak nasıl keyif alıcam oyundan belli değil şimdi her oyun karşıda biri imkansız fragler yapınca çıldırıyorsun sinirden adamda var bişi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

http://csgolounge.com/

trade ile, üstteki sitede mesela adam bir silah istiyor karşılığında da key satın alıp veriyor, o keyleri satıyorlar işte

ya ben kutu açmak için ucuza getirtmek istiyorum esasen, eldeki silahları da vermek istemiyorum.

Steam gruplarında acaba oyun karşılığı vs. mi key arasam asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

vp ve nip kazanir ama deymez 400€ basmadigin surece o maclara :)

diger 3 mac favoriler kazanir diye dusunuyorum ama upset sansi tabiki var.

mistik stabil degil ama bir gomlek ustun ence'den.

ayni sekilde fanatikte oyle ama oraninin yuksek olmasinin tek nedeni lan takimi olarak gorulmesi ve landa buyuk turnuva kazanmasi.
underdog oynarsam sk oynarim yani bu maclar arasinda.

HR uzun zamandir ortalarda yok. millet bunlar 2 aydir ortada gozukmeyince dreamhack icin kasiyor saniyor ama bence oyle degil.

yinede reasondan iyi aimleri var. kazanirlar buyuk ihtimalle.

bunlar benim nacizhane dusuncelerim. gidip birilerine gomup herseyinizi kaybederseniz bana gelmeyin :d
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...