Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Odeon said:

Silphatos said:

delinin ağlama tablosu+odeon nubunun bet serüvenine döndü valla konu he

kardes gecen bi oyununu seyrettimde nub filan demeye hakkin yok gercekten :d

rankini bilicen

ya bırak önündeki arkası dönük haraketsiz adamı vuramadığını biliyorum sdf, benim de off günlerim olabilir kankaa. ama normal günlerde heksiz hekırık
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

Bir süredir oynuyorum bunu 20 win oldu nova 3'üm. Oyundakiler genelde çok tecrübesiz. Herkesin süper aimi falan olsun demiyorum da, hiç değilse maçta nerede ne yapacağını bilecek adamlarla oynamak için hangi ranke çıkmak gerekiyor?

Desqpio said:

master guardian.

no, eagle,şerif bile halen aynı.

A alıyoruz, adama yalvardım base den cık gel diye, gelmedi. base e geri gittim yanında resmen gel a ya gidelim diye yalvarıyorum, gelmedi, verdik oyunu.

herif eco gidiyor, yerde silah var almıyor.

gerçekten benım ragelerim boşa değil ya, inanılmaz adamlar düşüyor benim takımıma, inanılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

Bir süredir oynuyorum bunu 20 win oldu nova 3'üm. Oyundakiler genelde çok tecrübesiz. Herkesin süper aimi falan olsun demiyorum da, hiç değilse maçta nerede ne yapacağını bilecek adamlarla oynamak için hangi ranke çıkmak gerekiyor?

nova trap denen bir olay var. Nova3 ve altinda oluyor. eger premade iyi bir takimla tufeklere cikamazsan kendi basina uzun sure novalarda kisilir kalirsin. cunku sen tufek seviyesi oynasan bile cogu durumda takimi carry etmeye yetmiyorsun. takim arkadaslarinin arasinda da cok deneyimsizler bolca oldugundan ve nova seviyesi maclar biraz taktiksel olarak kaotik oldugundan iyi oynasan bile %50 kazanma orani ile novalarda uzun sure kapali kaliyorsun.

nova4 ile artik tufeklerle de eslesebildigin icin biraz sansin oluyor.

ama bir kere tufeklere cikinca kendi basina bile bir daha novalara dusmeyeceksin, takim arkadaslarinda idare eder oynuyor olacagindan %50 win rate ile sonsuza kadar o rutbelerde rahatca kaliniyor. ben yasayan kanitiyim. hala nova seviyesi oynadigim halde hic dusmedim bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aynen yukarda yazılan gibi. son maç da canlı örneği.
liebe ile girdik takımda killer 26-25-22-22-18 falam gibi dağıldı müthiş dengeli takımdık. bir an önce şu keleşe çıkmam gerek.

pati premadeler için applewodka-applev0dka

şu yeni operation gelsin ben taşırım sizi hacıt ama malesef keleş1-2 hatta çift keleşte bile CT de iken hiç kimse yer tutamıyor. yani random girmek eagle master a kadar gerçekten kötü.

şerif olup, 650 lik armorun head protectionu olduğunu sananlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

applev0dka said:

liebe ile girdik takımda killer 26-25-22-22-18 falam gibi dağıldı müthiş dengeli takımdık. bir an önce şu keleşe çıkmam gerek.

şu yeni operation gelsin ben taşırım sizi hacıt ama malesef keleş1-2 hatta çift keleşte bile CT de iken hiç kimse yer tutamıyor. yani random girmek eagle master a kadar gerçekten kötü.

O yer tutma sadece rank ile olacak bişey değil abi.
hani çok maç oynayacaksin cok mac Izleyeceksin prolar ne zaman rotate yapıyor nerde stackleniyor dağılıyor smoke ne zaman atılıyor bunlar hep pratik ve gözlem yani.

yoksa o dediğin adamlar boost ile ya da 10-20 mac win Streak ile oralara ciktiysa pek bişey bekleyemezsin

bomba A da yerde dururken 3v1de 3 tane CT ramp koruyor oluyor sonra.
Adam nova 3 olmuş nuke için "first time this map" diyor yani. dust 2 den baska map oynamayan adam dolu oyun
Sosyal ağlarda paylaş

abv ya. hala bet koymak istediğimde sıfır item görünüo. private değil profil de inventory de, e item al sat yapabiliyorum yani 1 week trade ban de yok(steam içi browserdan bakıyorum çünkü), e sırf "acaba silah ct veya t ye atanınca görünmüyor mudur?" diye bir silahı atamadım hiç bir takıma? anlamadım ki. belli kalite üstü itemlar mı görünüyor kısmı son merakım.

=/
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

AtlaraFisildayan said:

applev0dka said:

O yer tutma sadece rank ile olacak bişey değil abi.
hani çok maç oynayacaksin cok mac Izleyeceksin prolar ne zaman rotate yapıyor nerde stackleniyor dağılıyor smoke ne zaman atılıyor bunlar hep pratik ve gözlem yani.

yoksa o dediğin adamlar boost ile ya da 10-20 mac win Streak ile oralara ciktiysa pek bişey bekleyemezsin

bomba A da yerde dururken 3v1de 3 tane CT ramp koruyor oluyor sonra.
Adam nova 3 olmuş nuke için "first time this map" diyor yani. dust 2 den baska map oynamayan adam dolu oyun

tek girmicen olm işte çok canın çekmediyse, 2-3 kişi oldu mu bildiğin adam bi şekilde alınıyo maç. öbür türlü tamamen noobların kime toplandığına bakıyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...