Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

baya uzun zaman var ya gmg dışında benzeri bir siteye düşecektir diye tahmin ediyorum regional fiyatlaması olmayan

en kötü sitesinden alır geçerim zaten almaya karar verdikten sonra ama şu noktada acele etmeyi gerektiren bir durum yok

zaten themepark olduğu için kimseye denemek dışında closed betada oynamasını tavsiye etmiyorum, bir kere başlayın ve ilerleyin yapısı itibariyle questler çok bayıyor tekrar tekrar yapınca wow'daki gibi.

en azından benim şahsi deneyimim bu şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

GMGyi kandırmak mümkün de dolar fiyat çektiği versiyona (NA) demiş farklı olarak, bunda bölge/server ayrımı mı var ki?

Bi de şu var, dolar verdiği fiyat 75 dolar, %20 indirimle 60 oluyor gerçi yine de ucuza geliyor 60 euroya göre ama 48 dolara düşüremedim ben hiçbir türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

WildStar codes are region-specific. The region you purchase WildStar in determines which servers you have access to (North America or Europe). WildStar does not support cross-region play. To clarify, if you purchase a North American code, you will have access to the North American servers only, regardless of where you are. The same applies to European codes. If you purchase a European code, you will have access to the European servers only, regardless of where you are.

If you are in a different country than another who you wish to play WildStar with, both of you must purchase the same type of code (North American or European) so that you will have access to the same servers.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

Beta'nın kapanmış olması gerek bugün itibariyle sanırım? yeterince oynayıp bilgilerini paylaşıcak var mı?

Ben totalde 4 saat filan deneyebildim sadece onda da medic ve engineera bakma fırsatım oldu yeterince eglenceli olmasına ragmen tek korkum Tera gibi bayıcak olması , neyse ki Sci-Fi öğelerine sahip bir oyun zira fantasy tarzında oyunlar yeterince baydı beni :/

Tradeskill olayını keşke Anarchy Online tarzı yapsalar class bazlı olsa mesela crafting de engineer ön plana cıkarken buff-healing tarzı consumable itemları medicler yapsa güzel olurdu gibime geliyor.

Path olayları hoşuma gitti özellikle settler ve scientist gayet hoşuma gitti , özellikle settlerların buff stationlar kurup diğer oyuncularada fayda sağlayabilmesi,bence oyun oynanabilir düzeyde ne felaket , nede mükemmel ilerde eklenebilecek yenilikleri merakla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

paylaşıldı mı bilmiyorum, 20man raid 2 tane boss videosu.. valla bilgisayar aldıracak bu oyun bana.. birde 40 man varmış ama onun videosu daha yok sanırım betada oynayanlar görebildi mi 40 man raidleri... uzun zamandır bakamadım foruma merak ettim

http://www.youtube.com/watch?v=no2K8V1ZhwU

http://www.youtube.com/watch?v=ZEJ0m-jbZEs
Sosyal ağlarda paylaş

SoTC de oynamışızdır...

oyunu mutlaka oynayacağım zaten ilk haberi çıktığından beri takip ediyorum. boss fightlardan grafiklerden, house sistemi vs.. bütün bunlara göre bu oyun wow'dan çok adam çeker.. özellikle yine pve boss kesme yarışı olacaktır..r

wow dan sonra bir tane firma bunu adam gibi yapamamıstı gordugum kadarıyla bunlar yapmış, 40man nasıldır merak ediyorum.

yeni boss videosu daha ..

http://www.youtube.com/watch?v=zrnMDV73xHs&
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu wildstar ın ip sacmalığından kurtulmanın bir yolu var mı? ya ne zaman siteden login olmaya kalksam mailine Verification Code gonderdim diyor.. mail hemen gelmiyor.. anca 1 saat sonra filan geliyor bir halta yaramıyor.. kısır döngü oldu resmen accaunt'a giremiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...