Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS -2

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
phantom thieves of eshop

you'll never see them downloaaaadiin'~
you see, that their hack is too fast for eyees
you're done iiiiinn
by the time they played those, your last surprise!
http://games-photo.com/wp-content/uploads/2016/01/Persona5-Kamoshida1.png
soyun reggioshida'nın sarayını sonuna kadar tamtakır! tövbe edip sansürlemeyi bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

Account yerine hardware based eshop yaparsan yaparlar tabi :P 2017 de p2p multi oyun cikartma tier bisi su yaptiklari o donem bile

3ds in urun yasam egrisi doldu yani cok kasmasina gereky ok nintendonun bence, hani vitada bile remote play, trophy vs gibi nedenler var guncel tutmak icin ki kernel duzeyi kiramadilar onu 3ds aksine :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Valla korsan filam umrumda degil, 6 yildir bir suru oyun aldim, bir o kadar da alamadim region-lock yuzunden. O alamadiklarimi indirip oynayacagim artik. Omru bitti dedigin gibi zaten.

Bir de elinde bos DS flash karti olan var mi? Yoksa alacagim bir tane, ama varsa sizden alirim yani. Kendiminkini iki gundur ariyorum ama bulamadim. Atildi sanirim 3DS ile calismayi birakinca. Ya da DS'yi bir arkadasa vermistim, onla da gitmis olabilir, hatirlamiyorum hic.

Gerci yeni el konsolu cikartinca yine alacagim Nintendo, ama bu sefer USA alacagim direk. EU'dan cildirti geldi. Switch alsam mi diyorum gerci ama tam handheld degil o da, fazla buyuk.

CIAngel diye bir sey buldum ben, onla indirdim. eShop'dan istedigin oyunu indiriyor kendisi. Son Harvest Moon'u cikartmadilar bize =(
Sosyal ağlarda paylaş

abi switch sonrası nintendo hardware çıkartmaya devam eden bir şirket olarak kalabilecek mi orası bile şüpheli. 3ds iyi kötü tuttu ama switch de wii u gibi patlarsa belli olmaz yani. fire emblem heroes'u oynadıktan sonra adamların herşeylerini unlockable collebtible character şansla çekmek için yapılan oyunlara kaydırma ihtimalleri yüksek çünkü japonya'daki şu anda en güçlü gaming trend'i o bildiğim kadarıyla.

en son granblue fantasy oynuyorum mesela, tgs'de geçen yıl en büyük stand ondaydı diye hatırlıyorum. aynı sistem. adamın biri istediği charı çekmek için 8000$ harcamıştı sanırım lol. voleyi vuruyorlar sabırsız para babaları üzerinden.

ufak handheld bir daha çıkmayabilir uzun lafın kısası bence. olabilir ama olmama ihtimali de hatırı sayılır şekilde var artık.

ha switch'in daha ucuz küçüğü çıkar belki çocuk modeli filan deyip. :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Su anda en iyi handheld ama karsi cikanlar olsa da iPad Air. Pili uzun gidiyor, ince, ve epey epey guzel oyun cikiyor surekli. Air oyle Pro gibi buyuk ve pahali da degil, 0 Air 2'yi 800TL'ye aldim ben.

SRPG'den, CRPG'ye kadar her sey var. Sonbaharda bu cikti mesela, PC oyunlarindan geri kalir yani yok. Fiyatlar da cok daha ucuz. Eski oyunlarin remake'leri de yapiliyor surekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...