Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS -2

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Mail gelmiş, super smash veya pokemon ruby/sapphire register edince nintendo club hedesine

Monster Hunter 3 Ultimate
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
Kirby: Triple Deluxe
Yoshi’s New Island
Mario Golf: World Tour
Mario Party: Island Tour
Pokémon Art Academy

den birini seçip ücretsiz alabiliyormuşuz e-shop download ı olarak 12 marta kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
http://sickr.files.wordpress.com/2013/07/satoru_iwata_lego_city.jpg
said:
The game business has a history of taking a very long time with localization among other things, such as having to deal with various issues of marketing in each particular country, or games that have made use of licensed content that did not apply globally, and had all kinds of circumstances, so to say, that region-locking has existed due to circumstances on the sellers' side rather than for the sake of the customers. In the history of game consoles, that is the current situation. As for what should be done going forward, if unlocked for the benefit of the customers, there may also be a benefit for us. Conversely, unlocking would require various problems to be solved, so while I can't say today whether or not we intend to unlock, we realize that it is one thing that we must consider looking to the future.

müşterilere değil, iş ortaklarına önem veriyoruz, please understand. *eğil*
Sosyal ağlarda paylaş

Nds region free olmasaydi anliycaktik heh, nintendonun pazarlik gucu olmadigindan oluyo bunlar hep. Oyunlarin cogu japon menseili olunca bole oluyor elli kere tartisildi bu, sony region free direttigi halde p4 arenada region lock olmasinin onune gecemedi ki hani region locklu 2 ps3 oyunundan biri, rezalet

Yen pahalli, japonyada oyun fiyatlari pahalli millet japon oyunlarini batidan importlamasin diye diretiyorlar iste, olan tuketiciye oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

nintendo'nun pazarlik gucu yok, retail ve 3rd party publisherlara karsi region lock olayini bitirmek icin.

nintendo'nun parasi yok, aletine tv out koyacak.

nintendo zaten region lock a karsi ama partnerleri zorluyor.

nintendo nasil acindirmis sizlere kendisini lol

suan piyasada tek region lock aletler nintendo da, bunun en buyuk sorumlusuda nintendo'nun kendisi, en basta boyle kotu bir karar almicaklardi.

region lock olayina son vermenin yolunu ariyorlarsa piyasadaki rakiplerine sorsunlar microsoft ve sonye nasil bitirmisler diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorulacak birşey yok, ds'te olmayan region lock bunda geldi. eski köyden gitmiş adet geri geldi.

işte yapacakları tek şey şirketlere bırakmak seçimi sony ve p4 arena örneğinde olduğu gibi. öyle yapsınlar, biz kapışırız sonra atlus veya her kimse onunla. rahat bırakırız iwata'yı.
Sosyal ağlarda paylaş

fantasy life diye bir oyun cikmis yeni, bir arkadasim basimin etini yedi al online takiliriz, soyle iyi yok boyle iyi oyun diye, fazla israra dayanamadim aldim oyunu.

neyse sonra bir baktik ki nintenshit oyun icinde olan contenti dlc diye satmaya calisiyor, dlc sahibi kisi, dlc sahibi olmayana baglanamiyor.

arkadasimda dlc var bende yok, online oynamak icin 8 dolar lik dlci almam gerekiyor:X

40 dolar vermisim ustune online oynayabilmem icin 8 dolar daha vermemi istiyor kan emici pislik nintendo.

Bunu ne EA ne Activision yapiyor ya. dlc sahibi ile olmayani online beraber gayet net oynamaya musade ediyor oyunlari. ornek COD ve BF de durum boyle.

nintendo3dshit ya nerden aldim ben bu aleti...

http://img801.imageshack.us/img801/1133/11456.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ssb4 ü oynadıktan sonra pad stiff leşmeye başlamıştı, bir müddet sonra pad yukarı - aşağı yukarı çektiğimde pad i ortaya almama rağmen o yönde gitmeye devam ediyordu oyun içinde..

kağıt iğne yardımıyla bir şey sıkıştıysa çıkartayım diye ne kadar denediysem olmadı, daha kötü bir hal aldı üstüne internetteki önerileri uyguladıktan sonra (üstüne bastır diyen var, tırnağı altına sokup yukarı çek diyen var )

her neyse hiçbiri işe yaramayınca aldım elime tornavidaları açıp kontrol edecektim... son bir hava üfleyeyim lan dedim .. bir umut..

çalıştı tüm stifflik falan ne varsa uçtu gitti ,ilk güne döndü alet ahahahah

ne noobum
Sosyal ağlarda paylaş

Fantasy life o kadar iyiki iki gunde 16 saatmi ne playtime yaptim ahahah

Smash bros la beraber almistim, smash i deli gibi oynarken buna sole bi baktim ilk, sonra meh dedim param bosa gitti dedim ilk 10dk da filan ve attim bi koseye

Sonra ciddi ciddi bi sans veriyim suna dedim ve aman allahim oyun coooook iyi, 12 jobdan sadece paladinle oynadim, ana hikaye yi oyniyorum simdilik hic craft joblarina girmedim ve buna ragmen oyunda yapilicak tonla sey var ve yetisemiyorum, bi miner kastim adept e kadar oda baya iyiydi. Paladini dun gece masterladim, special attack sagolsun saber gibi geziyorum reveria da. Ha sole bir salaklik yaptim ve hic kalkan kullanmadim o yuzden baya def kaybediyorum ama olsun, boyle daha eglenceli ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok kotu basliyor, dialog okumaktan baska bisi yapmiyorsun ilk 15 dk falan ondan bayiyor insanlari. sonradan aciliyor ama abarttiklari kadar pek bisi goremedim oyunda ben. harvest moon, rune factory, farmville karmasi bisi olmus. story zaten yok gibi lol.

rune factory 4 sundan cok daha iyi oyun, storysi ,karakterleri olsun vs
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Shin Megami Tensei IV alacagim ben de onumuzdeki hafta, onun yerine Fantasy Life'e aklim kaydi ama olmaz SMTIV varken.

Etrian Odyssey Millenium Girl oynuyorum hala, cok iyiymis oyun. Tavsiye ederim. Fazla respec yapmayin ama, sonra leveldan kaybediyorsunuz. Bir suredir o nedenle grind yapiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...