Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ahahah her yer batıyor dogeye bak. 185'ten 235'e pumplamışlar. o kadar düşüşe rağmen hala 211.

http://dogemonitor.com/

31'ine kadar kendimi tutacam dedim iyiki tutmuşum. bir olayı olmasa bile manipülatörler devreye giriyor işte böyle

edit: huobi'nin ceo'su kayıp diye bir dedikodu var. tutuklandı falansa zaten gg
Sosyal ağlarda paylaş

Az daha baktim su mevzuyada Cinde 31 ocak - 6 subat arasi tatil. Eger withdraw icin son gun 31'i derlerse baya bi duser fiyat bence. Netekim öyle bisey olmazsa o ara patlar bence, bankalar kapali, resmi tatil, merkez bankasinin bilmemnenin aciklama yapma ihtimali yok. Bakalim bakalim
Sosyal ağlarda paylaş

abi tüm exchangeler mtgox'u takip ediyor ya. saçmalık aslında para withdraw edemiyorsun ki siteden japonya'da değilsen. international wire aylık 10k limit mi ne var birde wire 2-3 ayda geliyormuş. yoksa öyle bir arbitraj bırakırlar mı. adamlar inatla satmamış ama o kadar drop oldu, weak hands diye bir kavram yok. 1038 görmüş oha. valla tam girilecek zamanmış son drop. birde şey diyorlar para çekilmesi sıkıntı olduğu için mtgox'ta btc alıp, öteki exchangelerde satıyorlarmış, siteden parayı çıkarıyorlar yani

niye düştü niye patladı şimdi bir acayip şey şu bitcoin. çin durumu belli olmadan ellemeyecem diye söz verdim ama kendime
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende nakitte bekliyorum, 2 hafta suan, haftaicleri dustu, haftasonu artti. Ben bu hafta ici kritik dusus bekliyorum 31'i icin millet temkinli olmak isteyebilir diyerekten. Nmc duserse baya giricem, yine carsamba persembe gunu dusus baslarsa ve 31'inde ne olacagi netlesirse tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...