Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Öteki kısım möteki kısım imalı ifadelere gerek yok, gayet açık açık sex political gainz iddiası atılmış zaten ortaya.

Ben yalnızca karşı tarafın da bakış açısını merak ediyorum, hani karandin ve bu hanımkızımız aralarındaki ilişkinin gültte doğurduğu sonuçlar hakkında ne düşünüyorlar, favor trade iddiaları hakkında ne derler? Bunları merak ediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

axedice said:

Ouch! E peki karandinin yanındaki kız niye seni istemiyor? İşi gücü bıraktım bu topiği takip ediyorum şu anda

Aksama raidler basliyor daha uyumadim is yetirsitmeye calisiyorum, bi yandan da sana drama yetistiriyorum anasini satiim.

Guilddeki lafi geçen soz sahibi insanlarla asla bir munakasa durumunda galip gelme sansi olmadigi icin, daha yüksekte olan insanlari kafaliyarak carpistiriyor genelde. Hatunun nasi bi hatun olduğunu ve rewardlarin ne olduğunu herkes biliyor. Raidde bir lafina falan alinip uyuz olmasi veya sesini sevmemesi yeterli bunu kafasina koymasi icin. Daha once benzerlerini baskalarina da yapmisti Sanktoraya falan da. Lorezapam daha once catastan kick yediginde (haketmisti sonuna kadar orasi ayri) orda da bu bas rollerde yer almisti, simdi denize dusunce yilana sarildilar tabi ve bu çaresizlikleri isin bu boyutlarini bilenlerde acima ile gulme arasi bir etki yapıyor. Benim ardimdan miraula daldilar, kanser gibi guildin icinde adeta. Tabi en sonlarda gozu karartip miraul ve ragefreake dalabilmek icin karandine vermeye baslamis tabi baska neler var bilemem.

Bakalım bi sonraki hedef kim, topun agzinda kim var. Suan hatun zirveye oynadigi icin herkes potansiyel topun agzinda :)

miraul detayları anlattı da neler dönmüş ya, vay be. pyros u bile karşısına almışsa karandin fena oynatıyor demekki "kız" onu elinde :).
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...