Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyan'a Bir Soru

Solozzo

Öne çıkan mesajlar

diaboliq said:

valla abi açık konuşayım senin umursamaz hayat tarzına , yarınını düşünmeden yaptığın abuk subuk(bana göre) şeylere imreniyorum kimi zaman. keşke ben de gelecek kaygım olmadan , bütün gün davul çalışsam , gidip bi amatör grup kursam falan diye düşünüyorum fakat beni böyle yetiştirmediler. bana gelecek kaygısı aşıladılar çocukluktan beri.

burdaki herkes emin ol çalışmaktan , gelecekle ilgili endişeli olmaktan rahatsız oluyor ama kimse sana bu yüzden saldırmıyor ki abi. senin üslubun ve kaypaklığın insanın canını sıkıyo. başlık açıyorsun , altına olumsuz yorum yazılınca direk saldırıyorsun. trollerle dolu bir forumun trolüsün sen de. trollenince de feryat ediyosun.

benim gelecek kaygım bu dünya gezegeni ile ilgili. tamam çalışın ev araba , çoluk çocuk falan anlıyorum ama bu kadar zeki iseniz bilin ki üzerinde yaşadığınız gezegeninde kaynakları ve ekosistemi falan var.

Benim gibi kendisini yakmış ve zerra kadar korkusu olmayan 10 tane adamı bulup bir araya getirdiğimde gör bak önce türkiyenin , sonra dünyanın ...

tarihte bu durum defalarca kanıtlandı.. kendini aşmış delilerin kurduğu gruplar dünyayı hep değiştirdi..

Benim kariyerim dünyanın kaderine iyileştirici bir müdehale ile ilgili.. yoksa zaten karın doyurmak , ev bark bunlar sorun değil yani .
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Herşeyi bi boşverinde bunca adam kendince takılan bir adamı bu kadar ateşli ateşli sayfalarca bir forumda aşağılıyorlarsa bu adamlara hayat fena koymuş ve ciddi sorunları vardır..

benim ipim kuşağıma denk, istediğim saatde yatıp kalkıyorum. İdeallerim için yaşıyorum ama ideallerimi aranızdan çok azınız anlayabilir..

kendince takılmıyorsun abi, dışardan hiç öyle gözükmüyor. gayet her girdiğin topicte self-promotion peşindesin. iki enerji filan diyorsun, sonra bir anda tüm topic enerji menerji doluyor. noyan'ın ihtiyaç listesi linkleniyor filan. bize ne abi bunlardan, zaten bunca yıldır reklam almayan forum reklam almış bi de her topicte senin reklamını mı okuyalım

diğer yandan forumdan gitmeni falan istemem, herkesin birleşip linç edermişçesine dalga geçmeye çalışması da yanlış. değişiklik, farklı sesler filan iyidir yani, o yüzden herkes biraz kendini dizginlese hiç böyle sorunlar olmayacak aslında
Sosyal ağlarda paylaş

keske forumda bir noyan daha olsa bence. cunku o noyani tanklardi. boyle herkes dps yapiyor. adam immune cikartiyor. zaten attack da yapmiyor sacma sapan uzuyor olay. sizde noyan dmg yok adam da common sense strike yapamadigi icin immune immune bir yere de varamiyor. ben wow oynamayi ozledim lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Noyanın hayat tarzı,giyimi,yaptıkları sorun değil ki burda.Adamın her başlıkta kendi kendini pohpohlaması , her sike çocuk gibi cevap vermesi ve sürekli aynı jargondan konuşması sıkıyor insanları.

sataşmayın cevap vermeyim. beyin bedava. geliyor creepler auto attack çakıp xp alıyorum bu kadar basitt.. dediğim gibi beyni olmayan ama bunun farkında olmadan özgür birine hunharca saldıran tiplere toleransımı geliştiriyorum..

Bugün burada kastığım xp'ler yarın medyatik biri olduğumda nihan doğan gibi tiplerle atışırken çok işime yarıyacak. teşekkür ederim benimle muhatap olduğunuz için ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Değişik tip hala anlamıyor ki , BÜYÜCÜ HALAM VAR OĞLUM BENİM HEPİNİZI NOVALAR , falan kafasıyla yazdığından sıkıntı yaşıyoruz . Hala sanıyor ki ÇOK ÖZGÜR AMAN TANRIM KEŞKE BENDE ÖYLE OLSAM falan ayaklarına sinirleniyoruz. Yazık valla kimin çocuğuysa.

ortadoğuda yaşıyorsun ama kendini newyorkda gökdelenlerin arasında bir amerikan veleti edasıyla konuşma.. binlerce yıldır bu topraklarda büyücülük vardı. dominant din bile büyüyü yasaklamış ve etrafında günde 5 vakit büyü okunuyor..

azıcık kafayı çalıştıramasan bile farklı bir bakış açısı geliştirmeye çalış , anlayamadığın şeylerinde olabileceğine bir boşluk bırak.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

diaboliq said:

valla abi açık konuşayım senin umursamaz hayat tarzına , yarınını düşünmeden yaptığın abuk subuk(bana göre) şeylere imreniyorum kimi zaman. keşke ben de gelecek kaygım olmadan , bütün gün davul çalışsam , gidip bi amatör grup kursam falan diye düşünüyorum fakat beni böyle yetiştirmediler. bana gelecek kaygısı aşıladılar çocukluktan beri.

burdaki herkes emin ol çalışmaktan , gelecekle ilgili endişeli olmaktan rahatsız oluyor ama kimse sana bu yüzden saldırmıyor ki abi. senin üslubun ve kaypaklığın insanın canını sıkıyo. başlık açıyorsun , altına olumsuz yorum yazılınca direk saldırıyorsun. trollerle dolu bir forumun trolüsün sen de. trollenince de feryat ediyosun.

benim gelecek kaygım bu dünya gezegeni ile ilgili. tamam çalışın ev araba , çoluk çocuk falan anlıyorum ama bu kadar zeki iseniz bilin ki üzerinde yaşadığınız gezegeninde kaynakları ve ekosistemi falan var.

Benim gibi kendisini yakmış ve zerra kadar korkusu olmayan 10 tane adamı bulup bir araya getirdiğimde gör bak önce türkiyenin , sonra dünyanın ...

tarihte bu durum defalarca kanıtlandı.. kendini aşmış delilerin kurduğu gruplar dünyayı hep değiştirdi..

Benim kariyerim dünyanın kaderine iyileştirici bir müdehale ile ilgili.. yoksa zaten karın doyurmak , ev bark bunlar sorun değil yani .

dünya tarihinde bu bahsettiğin insanlar " heheheh bi deliyiz dünyanın mına koruz 10 kişi toplandık dağılın" tadında ortalığı velveleye vermemiştir. amacı neyse onu yapmıştır gelip gösteriş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...