Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ebru Gökçe - Kişisel Değil

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

oha çok özlü sözmüş :D ne biliim abi madem kendi dünyasında celebrity böyle imza günü falan niye :)

kendi dünyanda yeteri kadar celebrity olduktan sonra dışa açılırsın zaten.. hani "ben ünlü olucammmm" diyen tiplerden değilsen içi dolu bir şekilde pişmek için kendi çevrende yeteri kadar sayıldıktan sonra onlarla birlikte kendini aşıp paylaşabileceğin daha fazla şey olduğunda popülerleşirsin, daha fazla insana hitab etmek istersin.. İmza günü de PR işte. Kadın kitap yazmış ki daha fazla insana ulaşmak istiyor doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

kermit said:

kesinlikle katılacağım imza gününe
merakla beklediğim bir kitaptı sonunda buluşuyorum !
en son ebruyu gördüğümde çok mutluydu, "kitabım çıkıyor kermit, inanamıyorum" demişti. bende "tebrikler ebru artık bizi tanımazsın sen" diye geyik yapmıştım. oda bana "yaaa ben öyle bi insanmıyım" demişti.
böyle bi hikaye dönmüştü aramızda.
ebruyu çok severim. tavsiye ederim kitabı tüm arkadaşlara. önyargılı davranmayın

hasiktir lan salak

kermit sana dikkatimi verdikçe sevgim artıyor nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

kermit said:

kesinlikle katılacağım imza gününe
merakla beklediğim bir kitaptı sonunda buluşuyorum !
en son ebruyu gördüğümde çok mutluydu, "kitabım çıkıyor kermit, inanamıyorum" demişti. bende "tebrikler ebru artık bizi tanımazsın sen" diye geyik yapmıştım. oda bana "yaaa ben öyle bi insanmıyım" demişti.
böyle bi hikaye dönmüştü aramızda.
ebruyu çok severim. tavsiye ederim kitabı tüm arkadaşlara. önyargılı davranmayın

hasiktir lan salak

lan şu çok komik ya haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...