Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ebru Gökçe - Kişisel Değil

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Liebe said:

haftaya da benim imza günüm var arkadaşlar pendik batı kahvehanesinde. girişte ilk nessler ikram.

harbiden yazarların dünyasında böyle mi oluyor daha adın sanın yayılmadan hemen imza günleri mi düzenleniyor nasıl oluyor bu işler?

ya underground altkültür ortamlarında tanınmışlık bambaşka bir saygınlık. patide celebrity olmasıyla övünnen Xunn'un durumundan daha süper çünkü bilinen dünyanın bilinmeyen tarafında güzel etkinlikler ve olaylar sislsilesi akarken bazı insanlar bir çok kişinin hayatında süper etkisi olabiliyor. yani sen tanımazsın ama o kişi herkesin tanıyamayacağı bir dünyada zaten ünlü biridir Ebru gibi =))

Ya senin 4 postundan 2si niye bana taş atıyor ya? Bir sorunumuz yok inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Noyzura said:

Liebe said:

haftaya da benim imza günüm var arkadaşlar pendik batı kahvehanesinde. girişte ilk nessler ikram.

harbiden yazarların dünyasında böyle mi oluyor daha adın sanın yayılmadan hemen imza günleri mi düzenleniyor nasıl oluyor bu işler?

ya underground altkültür ortamlarında tanınmışlık bambaşka bir saygınlık. patide celebrity olmasıyla övünnen Xunn'un durumundan daha süper çünkü bilinen dünyanın bilinmeyen tarafında güzel etkinlikler ve olaylar sislsilesi akarken bazı insanlar bir çok kişinin hayatında süper etkisi olabiliyor. yani sen tanımazsın ama o kişi herkesin tanıyamayacağı bir dünyada zaten ünlü biridir Ebru gibi =))

taş atmıyorum ki sadece aklımdan çıkmıyor "pati celebritysiyim" demen ve o an çok etkilenmiştim. Artık bende pati celebritsiyim adskıbsad
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Jim_E_Rustler said:

Noyzura said:

Liebe said:

taş atmıyorum ki sadece aklımdan çıkmıyor "pati celebritysiyim" demen ve o an çok etkilenmiştim. Artık bende pati celebritsiyim adskıbsad

Sen ciddi ciddi ciddiye aldın yani. Ciddi ciddi.

Ciddi. Kelimeye yabancılaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

yani haklısın patide celebrity olmak kolay değil böyle 4567898876 tane post atıp arada celebrity geçince seni anınca "4 postundan biri ben çekiştirmek oluyor " gibi bir argümanla geliyorsun..

Celebrity kaprisleri mi bunlar anlamıyorumda relax biraz ya seviyorum seni bence tatlı , hırçın ve dost olmaya değer bir çocuksun =)))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...