Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

pve için bilememde pvp için konuşursak hunterlara %50 hp nerf gelse yine kesmez beni yani, ben adama dot atıyorum 5k tickliyor adamın peti blinklenip üstüme atlayıp stunluyor 8k 8k vuruyor hala.

napıcam ben bu ezikliğimi priestimi ya gidip hunter rog flm kasayımda assassin assasin takılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

pveyi takan olduğunu sanmıyorum çok ya?

hani dpsin düşük diye atıldığımı biliyorum 1-2 raidden sp olarak mopta ama 2. 3. healera yakın healing doneım vardı + tüm dispeller bendeydi neredeyse içim rahat :P

bu expte böyle bir sorun yaşayacağını sanmıyorum kimsenin açıkcası, spnin bile. ortalama bir dpsi olur top 5 görmesede.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

oynayanına göre, encounterına göre hatta bi tane proca göre bile değişir bütün dps chart
o kadar takmayın kafanıza (pve için diyorum)

dps olayı değil de utility olayı var, shaman dps specleri çöpe çevirdiler, mage'in bile verdiği heal cd'si shaman'dan etkili, off heali neredeyse yok denilecek kadar az. raide bl dışında hiç bir katkısı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi abi işte herkesin yaptığı tek iş olsun tam yapsın mantığıyla girmişte olabilirler, disc oynadım biraz hoş, basit olmuş sıkmıyor insanı, spnin offheal gitmiş mesela, renew yok, pom sf iptal ediyor cast time gelmiş flm, sanırım uzun vadede başka düşünceleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir contente giris yaparken itemların ne kadar iyiyse okadar o contentte hızlı ilerliyosun/ilerleme sansını arttırıyosun, sonucta raidleri yapamayınca cop olmuyor, raidleri yapabilince ve item dusunce cop oluyor o itemlar. O yuzden goldu olan insanlar alıyor. Gayet de mantıklı burda 5m goldum var diye gezen adam var mesela her yeni contenttte 500k atsa itemlara ne kaybedecekki herif? Ben mesela insc trinketini yapıstırdım healera 20kya cok yakıstı. cok goldum olsa daha da alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

yine yeniden zygor
http://i.imgur.com/fpUcwnq.png

tek avantajı gerçekten bazı zaman haryacan questleri aldırmıyo.
ben paladini zygorsuz kastım, shamanda zygor açtım pek siklemedim ama zygoru, aldırmadığı quest 4 5 tane 95e kadar. zygor kullanmak şu an baya zaman kaybı lan
surekli sunu spamliyosun kanka da ben zygorla kastım direk 3 tane yanlıs flight path alması dısında hic yanlıs bi yere goturmedi. Yeni versiyonlarına bak.

bi de gosterdigin her hata arada nehir varken falan oluyor. nehir uzerinden gecen pathleri ayarlayamamıs olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...