Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

suit protection'ı daha uzun sure dayanacak hale getirmenin bir yolu var mı? bir suru teknoloji kesfettim ama boyle bi sey bulamadım. dısarda gezerken surekli %25 azalması delirtiyor, cok kısa dayanıklılıgı.

var ama extreme koşullarda o da çabucak bitiyor. Bol bol titanyum falan bulundurup boşaldıkça dolduracaksın illa dışarda kalman gerekiyorsa. Element farmlarken lazım ama bunlara katlanmak, hem zevkli bence :3
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben adamların yöntemine tepkiliyim.

bir ürün çıkarıyorsun 150tl gibi mudallerine nazaran bi gömlek üstte satıyorsun.

belli ki adam gibi testini yapmamışsın, belli ki QA süreçlerin rezil. Belki doğru düzgün yok bile...

hadi testi yapmadın, sorun çıktı. senin ekibinin sabah akşam yemeden içmeden bu problemi düzeltmesi gerekli, gerekliyi geçtim düzeltmek zorunda.

sonra bunu da yapmayıp eee bizim beta'dan kalma patch var demek nedir, nasıl bir profesyönellikten uzaklıktır. İşin oyun yapmakta olsa, ekibin ne kadar özgür de çalışıyor olsa bu işten para kazanıyorsan, parayla satıyorsan profesyönel olmak zorundasın.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

alien'lardan biri ile iletişime gectim, black hole'un yerini isaretlettirdim map'te. simdi tek warp uzaklıktayım, oraya varınca bitiyo mu oyun?

bitmiyor ben ordan devam ettim. yalnız atlas'ın yoluna çok uzak kalacaksın eğer o pathi istiyorsan. merkeze birkaç bin ışıkyılı daha yaklaştım ama atlas'a dönmek istesem ömrüm yetmez artık galiba. random da bulunuyormuş gerçi tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

benim mouse'un orta tuşu bozuk. oyunun ayarlarında da item droplamayı orta tuştan alamıyorsun. envanter doldu kaldı öylece. :(

hayatımda gördüğüm en amatörce ve aptalca bırakılmış bug.

severler böyle oyunu. orta tuşu olmayan veya orta tuşu bozuk mouse'larla oynanmıyor oyun. illa klavyeye macro mu atayacağım şunun için... sadece envanter değil, mevcut upgradeleri filan da dismantle edemediğinden çok can sıkıcı hal alıyor.

oynamıcam daha patch gelene kadar, zaten gezegen keşfetmekten başka hiçbir olayı yok. insan base kurma, boss kesme sistemi, adam akıllı ekipman sistemi, doğru düzgün enemyler filan koyar en azından sıkıcı olmasın diye. üstelik gezegenlerde birbirine çok benziyor, gezegene iniyorsun uzaylı üslerinin, uzay istasyonlarının hepsi aynı model.

ayrıca alt tab'a alınca oyuna geri dönemiyorsun, köylü gibi task manager'den bring to front yapman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...