Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

ben bunun gameplayini görmeden inanmam abi sdf. kusura bakmasınlar. bi bit yeniği arıyorum hala.

10 Jun 2014

sonrasinda hicbir gosterimde elle tutulur bir sey olmamasina ragmen efsanevi pazarlandi. satilik basinin pazarlamasindan da bahsetmiyorum. oyuncular ne pazarladi su oyunu inanilir gibi degil... sanirsin dunyanin en iyi trailerlarini yapiyorlar. sanirsin oyunu blizzard yapiyor.

aferin ama bize. epey mesajda kivaminda bir kuskuculuk var. internetin kalanina kiyasla daha bilincli tuketiciyiz. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

bozmadık ki de ya. baya bi adam aldı bunu. hatta "BEN 150 TL'LİK EĞLENDİM. PİŞMAN DEĞİLİM" diyen falan bile olmuştu sanırım hahah.

olay sadece kaç tl'lik eğlendiğin değil ki, böyle scamlere yüz verdikçe daha çok olacak. eğlendirse ne yazar. WarZ mesela hayatımın pişmanlığı ya. 20 dolar vermiştim zamanında. Eğlendim mi, eğlendim ama scam abi. scame 20 dolar vermek ne. sonra da 10 dolara sattım gözyaşlarım dinsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
shroud ile bunun arasında ilgilenen kişi sayısı ve hype miktarı olarak inanılmaz fark var. bunun gerçekten dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunu olacağına inanan zilyon tane insan vardı. shroud'a riçırd bile inanmamıştır. ismini duyan bile binde biri falandır zira basında ne kadar yer aldı ki. fundingi basan da tırt duruyor ama ultima, sandbox falan diyerek bastı. obaa efsanevi oyun geliyor diye değil. shround bunun yanında resmen indie kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://i.imgur.com/Zr8BQK8.png

said:

Reached for comment Friday morning, a person responding to Murray’s email account and identifying himself as Sean said that he sent the tweet.

“The tweet is from me, but somebody from the team took it down,” he wrote in the email. “We have not been coping well.”

Murray hasn’t responded to follow up emails and his formerly active personal Twitter account hasn’t been used since Aug. 18.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...