Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Ben de gaza geldim Freelancer kuracam şimdi. Yenisini yapacaz desinler, artık kickstarter mı olur nereden basılıyosa parasını basar preorder ederim, ki hayatımda oyun preorder etmişliğim yok daha.

Bu arada geçenlerde PSN+'ta da bedava verilen benim önceden Steam'den aldığım bi oyun var Rebel Galaxy diye. Daha çok fazla oynayamadım, vakit fırsat olmadı. Indie kafası ve bir Freelancer değil gördüğüm kadarıyla, ama güncel grafiklerle o havayı yakalamak için bir bakabilirsiniz, keyifli oyuna benziyor. Aradığınız tadı yakalayabilirsiniz sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

LathspeLL said:

Freelancer benim için bir numaradır. Wing Commander Prophecy iki, X-Wing Alliance üç...

Zevklerimiz bayağı uyuşuyor ya şu türde. Ama ben daha karmaşık ve aslında başka tür olsa da Eve Online da atarım o listede.

Eve Online deneyimim max 20 dakika benim, hiç oynamadım.

Freelancer'ın müzikler ve atmosfer bambaşkaydı. Birde böyle "unknown threat" hikayelerini severim. Prophecy'de de vardı bu storyline. O yüzden ikisi bana bambaşka oyun deneyimi yaşattı.

Devamı gelse aynı atmosferi yakalayamazlar diye korkuyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

elite'in gezegene yayan inme, gemide istasyonda yürüme şeysi gelsin direk interstellar the game olucak. nms'de bile hans zimmer'ın şarkılarıyla gezip etkilenebiliyorum. elite'in atmosferini hala çok seviyorum. uzayda ve kokpitte yalnız olma hissini daha güzel veren oyun yok bana göre.

yeni patch güzel olmuş ayrıca oyun max ayarlarda, hızlı yüzey uçuşu yaparken bile stutter ve takılma yaşamıyor. gezegene girerken bile takılma yaşamyorum.

sc'yi görmezden geliyorum artık ayrıca. tarihi scam olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Elite mesela tahminimce X serisi kadar cilgin sim de degil. X serisini oynayamadim resmen sabrim yetmedi ama elite e 1-2 gunde alismistim. Ve asla da tam birakamadim, zaman zaman sıkıldım falan da hep dondum yani.

Galaksi merkezinr yolculuk yapiyodum, cok sıkıldım uzun bir sure oynamadim. Simdi yine ozledim baya da yeni content geliyomus, geri donuyorum medeniyete. Az yolum kaldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Şu dillerini öğrenme şeysi ne kadar işe yariyor ? Her gezegende onun için kasmaya değer mi ? Galaxy atlıyosun baska ırk geliyor.

base bulduğunda kapıyı kırıp giriyosun, içerde alarm çalarken konsola gidip 3 seçenekli bi seçim yapman gerekiyo. sol tarafta ipucu olan alience bi yazı oluyo genelde. mesela blabla bla bla "heat" blabla görünce soğutma sistemini seçtim ve çözüldü. sonra kayda değer bi upgrade ya da recipe falan veriyo genelde. dil bilmiyosan her şey blabla. yanlış seçim yaparsan şans gidiyo tabi tamamen.

bildiğin kelimeler fazla olursa doğru seçim yapma şansın artıyo. takır takır recipe toplamıştım vykeen'lerdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Şu dillerini öğrenme şeysi ne kadar işe yariyor ? Her gezegende onun için kasmaya değer mi ? Galaxy atlıyosun baska ırk geliyor.

işe yarıyor zaten lazım da Atlas path gidersen interface'lerde dümdüz altar'a gitmek yerine etraftaki ışık topçuklarının üzerinde bekle. 9. interface'imde fark ettim ben :D kelime veriyor gani gani
Sosyal ağlarda paylaş

ağaçlarda graviton ball yetişen bi gezegen buldum asd. random bi yere insem bile her yer graviton ball dolu. alıp alıp satıp aynı şeyi yaptım. 6-7 milyona kadar çıktım ama sonu gelmiyo diye bıraktım. uğraştıran bi şeyi yok, istasyona çıkıp satıp gelme işi var sadece. doğru dürüst inventory sistemi olsa da şu komediyi yaşamasak. el çantası kadar inv.
Sosyal ağlarda paylaş

asıl sıkıntı waypoint koyamamak. Gezegen üzerinde de bir sürü trade noktası var aslında, oralara kalıcı waypoint koyup geri dönebilsen çok daha hızlı olur. Bir de tabii yığınla demiri, altını stackleyebilirken pahalı şeyleri stackleyememenin oyunun kendi içindeki envanter sistemindeki inanılmaz mantıksızlığı var... Sırf zorluk olsun diye yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...