Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sizce hangi bankadan hesap actirayim

chrome

Öne çıkan mesajlar

Uzun yillardir garanti kullaniyordum artik iyice tiksindirdiler kendilerinden.

Kriterlerim soyle.
Surekli telefonla rahatsiz etmeyecek
Internet ve mobil bankaciligi hizli olan
Surekli ne oldugu belirsin sacma sapan kesintiler yapmayacak
Telefon bankaciliginda temsilciye rahatca ulasabilecegim

Boyle bir banka ariyorum. Tavsiyeleriniz nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

enpara.

mobil bankacılıkta şifre, parola, sms aktivasyonuuna gerek bile kalmadan bakiye görüntüleyebiliyorsun her seferinde sadece app'ı çalıştırıp.

internet şubesi süper ötesi sade ve kullanışlı. orada tablolar, burada hava durumu, şurada likit fon, bilmem ne hesabı teklifi, bilmem ne birikimi gibi şeylerle boğmamışlar yani.

havale, eft gibi masrafları yok.

müşteri hizmetlerini aradığında 1-2 dakika içinde karşında konuşabileceğin birisi oluyor. zaten kayıp çalıntı için 1 e basın müşteri temsilcisi için 2 ye basın diyor asdfgh

vadeli hesap için faizleri de yüksek.

yemek sepetinde yaptığı harcamaını %20 sini iade ediyor.

açtırmak için yerinden kalkmanada gerek yok. sitesinden form doldur yeter. adamlar gelmeden telefon ediyor. sonra gelince sana kartını, hediyelerini vs. veriyor kimliğini isteyip tabletle fotosunu çekip gidiyor. bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Uzun yillardir garanti kullaniyordum artik iyice tiksindirdiler kendilerinden.

Kriterlerim soyle.
Surekli telefonla rahatsiz etmeyecek
Internet ve mobil bankaciligi hizli olan
Surekli ne oldugu belirsin sacma sapan kesintiler yapmayacak
Telefon bankaciliginda temsilciye rahatca ulasabilecegim

Boyle bir banka ariyorum. Tavsiyeleriniz nedir?

Enpara
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

enpara.

mobil bankacılıkta şifre, parola, sms aktivasyonuuna gerek bile kalmadan bakiye görüntüleyebiliyorsun her seferinde sadece app'ı çalıştırıp.

internet şubesi süper ötesi sade ve kullanışlı. orada tablolar, burada hava durumu, şurada likit fon, bilmem ne hesabı teklifi, bilmem ne birikimi gibi şeylerle boğmamışlar yani.

havale, eft gibi masrafları yok.

müşteri hizmetlerini aradığında 1-2 dakika içinde karşında konuşabileceğin birisi oluyor. zaten kayıp çalıntı için 1 e basın müşteri temsilcisi için 2 ye basın diyor asdfgh

vadeli hesap için faizleri de yüksek.

yemek sepetinde yaptığı harcamaını %20 sini iade ediyor.

Aynen. Enpara.

Maaşım yatar yatmaz enparaya EFTliyorum. Yemeksepeti iadesi de on numara. Hiç düşünme derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çetintaşın iş bankası sevdasının arkasında Atatürk sevgisi aramamak imkansız.

Ben garanti ziraat falan kullanıyorum işbank falan kullandım , hep maaş hesaplarıydı. Hepsi birbirinin aynı , hiç kesinti falan yapılmadı kredi kartı verilmedi bi sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ödeme zorluğu yaşadığın zaman adamın gtnden kan alıyorlar uzlaşmasa vs açısından, bu konuda bence en iyi garanti, zaten paran varsa her banka iyi, baktın işler boka gidiyor, Garanti en çok uzlaşan yeniden yapılandıran vs. Tabi o yine senin banka ile olan iletişimine bağlı olabilir.

Ha ama evet garantinin şu 58 tl vadesiz hesap başına para alcağız eğer 2 tane otomatik ödeme talimatı vermezseniz olayı mide bulandırıcı.

Akbank o parayı iade etmişti sorgusuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...