Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Paticek bir MMO'ya başlıyagh... (Marvel Heros a baslandi)

totemic

Öne çıkan mesajlar

Renter ne abicim acik konusun? Bisiklet gibi iki tur gemi mi kiraliycaz?
EvE lobisi kendini begenmis. Video izleyim dedim sanki Cumhurbaskanindan yurda sesleniz dinliyorum.
Densiz saolsun emek vermis anlatmis, okuyunca vazgectim oynamaktan :)
Baslangic 3 ay birinine verecekmisim o plan kuracakmis bana. Bende beklerken aksam 9 da yatar sabah 8 kalkar ise girerim.
Eve'in takildigi nokta bu. En basta bilmen gereken cok fazla sey var.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

EvE lobisi kendini begenmis. Video izleyim dedim sanki Cumhurbaskanindan yurda sesleniz dinliyorum.
Baslangic 3 ay birinine verecekmisim o plan kuracakmis bana. Bende beklerken aksam 9 da yatar sabah 8 kalkar ise girerim.

öyle bişey yok. o onun densizliği

başlangıç 3 ay birine verme olayı komikmiş. en fazla oturur konuşursunuz ben şu tarz şeyler istiyorum diye anlatırsın derdini, o da istediğine en uygun bu skilleri train etmen gerekir diye bi skill planı verir sana. sen de ona göre train edersin bi yandan da oynamana devam edersin. oyunu daha çok öğrendikçe ve kafanda bişeyler oluşmaya başladıkça ekleme çıkarma yaparsın o plana vs. yoksa öyle bekleme vs yok. istersen 2 günlük karakterle bile yapılabilecek şeyler var yani bakma burda anlatılana sen.
Sosyal ağlarda paylaş

diger arkadaslar da guzel aciklamis EVE yi fakat soyle bir ekleme yapmakta da fayda var.

her oyunda oldugu gibi EVE de de birlikte oynadigin topluluk cok önemli. eger iyi bir arkadas grubu ile oynuyorsan skill pointin de tecrubesizliginde önemi yok. bu oyunda tek basina hicbir seysin! 2-3 kisi bir araya gelip oyundan max. zevki alabilir, gunde 1-2 saat oynayarak. olay o kisileri bulabilmekte. oyunun hic bir zorlugu yok, sadece aliskanliklarin disinda!

soyle bir örnek vereyim, bir ara yeni baslayan oyunculardan biri benim skillim yok pvp yapmaya zevk alamiyorum diye aglayip duruyor. dedim skill point önemli degil, devam ediyor skill puanim yok diye..

dedim gel, Test Servere onu benim account ile soktum, bende 0 km yeni bir karakter actim. benim main acc.yi Dread sinif capital gemilerden birine bindirdim. degeri geminin 2 milyar falan yani 3-4 aylik oyun parasi. benim bindigim gemi ise oyuna yeni basladiginda altina bedavadan verdikleri noob gemisi, degeri 5bin falan :) benim main karakterde var o zaman 120 milyon skill point, noob karakterde ise daha 100 bin yok!

ciktik uzaya yakaladim bunu, 45 dak. da bagirta bagirta patlattim. al dedim sana skill point.

2 milyarlik gemiyi 5bin lik gemi ile aldim. oyunu oynayanlar bende patlatirim ne var ki, oynamayanlar o nasil oluyor lem diyordur :)

iste oyunun guzelligi burada istedigin kadar skill pointin olsun, istedigin gemiye bin; adam seni dogru yerde, dogru zamanda, dogru gemi ile yakalarsa alir anahtarini :D

uzun lafin kisasi; oyun diger mmo lara gore karisik duruyor. beraber oynayacak bir topluluk buldugunuzda tadindan yenmez. skill point falan hikaye, yeterki sabirli olun!
Sosyal ağlarda paylaş

"Captain Logar" said:

...Dread sinif capital gemilerden birine bindirdim. degeri geminin 2 milyar falan yani 3-4 aylik oyun parasi. benim bindigim gemi ise oyuna yeni basladiginda altina bedavadan verdikleri noob gemisi, degeri 5bin falan :) benim main karakterde var o zaman 120 milyon skill point, noob karakterde ise daha 100 bin yok!

ciktik uzaya yakaladim bunu, 45 dak. da bagirta bagirta patlattim. al dedim sana skill point.

2 milyarlik gemiyi 5bin lik gemi ile aldim. oyunu oynayanlar bende patlatirim ne var ki, oynamayanlar o nasil oluyor lem diyordur :)

Kafamda bu canlandi (ilk 1:30)
http://www.youtube.com/watch?v=Rh-bSKq9Xu0
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

hunty said:

öyle bişey yok. o onun densizliği

başlangıç 3 ay birine verme olayı komikmiş. en fazla oturur konuşursunuz ben şu tarz şeyler istiyorum diye anlatırsın derdini, o da istediğine en uygun bu skilleri train etmen gerekir diye bi skill planı verir sana. sen de ona göre train edersin bi yandan da oynamana devam edersin. oyunu daha çok öğrendikçe ve kafanda bişeyler oluşmaya başladıkça ekleme çıkarma yaparsın o plana vs. yoksa öyle bekleme vs yok. istersen 2 günlük karakterle bile yapılabilecek şeyler var yani bakma burda anlatılana sen.

3 ay niye birisine veriliyorki? (burada aslında sana sormuyorum. Söylediğim şeyler hep yanlış anlaşılmış. Komikliğe dikkat çektim =) )
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw ne kararsız adamlarız yemin ediyom hale bak, eve ve gw2 bide zealin rifti en çok öne çıkanlar ama gel görki tamam hadi başladık denemiyor bir türlü..

Açıkcası ben eve taraftarıyım, beraber haraket edilirse çok zevk alırız. Skill kasması fln filman zor falan ama baya eğlenebiliriz bence o evrede bile missionlarla falan. Ayrıca böylece ya aga dün gelemedim siz çok ilerlemissiniz problemide ortadan kalkmış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...