Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

gerçek erkekler 4 saat uyku ile hayatlarını devam ettirip hobilerine zaman ayırabiliyor.

11de yatıp 8 saat uyumadan günü tamamlayamıyorsanız yapacak bir şey yok.
Bir de eşi izin vermediği için geç yatamayanlar falan var onları şu başlığa alalım --> https://forum.paticik.com/read.php?20,8929030,8932927#msg-8932927
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

uykuyla erkeklik bağlantısı güzelmiş.

yılların verdiği tahribattan sonra gece saat dörtte oyundaki flaşlardan birden epilepsi krizi geçirip, akşam yediğin etsiz çiğköfte dürümü kusup boğulunca tabutuna konsolunu koyarız dsfs.

herkes aynı yaşlanmıyor işte.
30 yaşında çöken de var 75 yaşında da.

erkekliğin pipiden başka bir şeyle bağlantısı yok ki napıyım zorlayarak bu kadar sdsafa
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gerçek erkekler 4 saat uyku ile hayatlarını devam ettirip hobilerine zaman ayırabiliyor.

11de yatıp 8 saat uyumadan günü tamamlayamıyorsanız yapacak bir şey yok.
Bir de eşi izin vermediği için geç yatamayanlar falan var onları şu başlığa alalım --> https://forum.paticik.com/read.php?20,8929030,8932927#msg-8932927

haftanın 5 günü 4-5 saat uykuyla durabilirsin. illa ki bir noktada patlaman gerekiyor.

tüm gün çalışıp aynı şekilde evde de gece 2-3 e kadar oturursan (3-4 yıl kadar yaptım bunu) sıçmamak elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

işte onu hafta sonu alkol ile birleştirip güzelce uyuyabilirsin o zaman.

ya benim geç yatmamın arkasındaki psikoloji uyumanın çok zaman kaybettirici bir eylem olması.

işten geldin dinlendin, yemek yedin falan filan derken saat geç oluyor ve erken yatarsam o gün kendim için bir şey yapmamışım gibi hisettiğim için geç saate kadar oturuyorum. oyunsa oyun, filmse film ama erken yatınca moralim bozuluyor hiç bir şey yapmadım diye
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir zamanlar 48 saat uyumadan durabiliyordum ama artık 1 gün gece oyunu uzatıp 5 saat ile işe gitsem ertesi gün gece 12 dedin mi beyin kendini kapatıyor.

Uyku hadi normal de, sağ elde karpal tünel çok can sıkıyor. WoW gibi oyunları 2 gün üst üste yoğun oynadın mı omuza kadar acısı çıkıyor sonra...

30 dan sonra iş kötü yani. Buraya gelmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...