Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

NeroWarden said:

Adem yardımın için çok teşekkür. Fire resisti 90 ın üzerine çıkardım problem kalmadı. Şu anda level 70 olduğum için rahatlıkla oynayabiliyorum. Tek derdim şu eldiven. DOT içeren eldiven 2 ex min. Hemde ES buildler için. Armoru olan zaten trade de yok. Bunu edinmeye çalışacam artık.

Yaptım sana bi tane %30 more damage titan gloves ama bok gibi rolledi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Geri vites gelmiş GGG'den şu son saçmalıklara.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1927828

Arkadaş herkes dert yanmış zaten bir hit ile mobun %50 canını götürüyorsam neden shock için bir dünya yatırım yapayım? 2. hitte mefta olacak zaten. (%50 shock damage taken için 1 hitte %50 hp götürmeniz gerekiyor dendi) aynı şey chill/freeze içinde geçerli. Bu kadar kabız bir balance olamaz. Ayrıca çok agresif nerflediler birçok şeyi. Ama signal shot gibi top end dps buildlere dokunmadılar (ES nerf yeterliymiş) hoş oyuncuların %0.5-1 lik bir kısmı o tarz geara ulaşabilir ayrı birşey tabi fakat hali hazırda çok zor elde edilen gearla demigod olunsun bir zahmet. Düşünceleri güzel boktan gearla end game dps yapmak saçma (PC,Frenzy nerf) fakat uygulamaları dandik.
Neyse beta olduğu için pek birşey söylenemez fakat release time geldi neredeyse. Arada şu trash skill ve uniquelere de el atsalar çoghoj olacak. Seviyoruz kendilerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah redditte falan nasıl kudurmuş millet BÜLTLERİMİZİ ELİMİZDEN ALDINIZ falan diye lel. Power ve frenzy chargelara bi nerf lazımdı, belki sayısal tutabilirler işte attacklara 4 spellere 2 falan yapabilirler. %100 crit zaten ayrı bi saçmalıktı, coc nerfine devam olarak aşırı dengesiz assassin varyantlarını traşlama istekleri normal.

Chargelara diminishing koyabilseler güzel olurdu aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

İsyan chargelara gelen nerflerden çok 2 gün önce chest çıkarmışsın traple frenzy charge kazanabiliyorsun bugün frenzy sadece attack only diyorsun. Çok amatörce ve düşünülmeden yapılmış gibi duruyor. Criti nerflemek için power charge nerflemene gerek yok. PC 0 crit chance versin assassin ile yine crit caple oynarsın.

Coc nerf düşüncesi ve nerf şekli mantıklıydı misal. Ama PC ve Frenzye gelen düzenlemeler oyunun mottosuna ters. Herkes her class ile herşeyi oynayabiliyordu hani? Raider casterın amacı ne olur bu düzenlemeyle misal? Sallıyorum PC more elemental damage, frenzy more physical damage verse misal hiç ses etmezdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

League starter ne önerirsiniz 3.0 için ? Değişiklikleri inceleyen oldu mu ?

2 ay önce başladım, Tornado Shot ve Essence Drain oynadım standartta. Bunun dışında build falan bilmiyorum :P

nerf gelmezse;

staff based baron helmet srs summoner

berserker sunder/molten fire

baron helmet lig başı çok pahalı olabilir ama. inanılmaz sükse yaptı überelite yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...