Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Ex için extra birşey yapıyor musunuz? Rare set yapıp 2 chaos şeklinde satıyorum, 5-10 lvl maplarden düşürdüğüm uniqueleri satıp chaosa çeviriyorum. Yine de toplamda 3ex 280c kasabildim. Almam gereken 5 jewelin tanesinin 4ex olduğunu varsayarsak farklı ne yapabilirim acaba? 88lvl im bu arada.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

mapleri hızlı temizleyebiliyorsan chaos recipe ile uğraşmamak daha karlı aslında.

ha o buildi oynama bence bu arada. normalde buildi oturtup yavaş yavaş bis item toplayıp geliştirmek keyifli bir iş de direk required itemleri 20 ex olan bi builde ilk karakterle dalmak bıktıracaktır kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

Merhaba,

Ex için extra birşey yapıyor musunuz? Rare set yapıp 2 chaos şeklinde satıyorum, 5-10 lvl maplarden düşürdüğüm uniqueleri satıp chaosa çeviriyorum. Yine de toplamda 3ex 280c kasabildim. Almam gereken 5 jewelin tanesinin 4ex olduğunu varsayarsak farklı ne yapabilirim acaba? 88lvl im bu arada.

Teşekkürler.

20ex jewele gömülür mü ya?

ne oynuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

taru said:

mapleri hızlı temizleyebiliyorsan chaos recipe ile uğraşmamak daha karlı aslında.

ha o buildi oynama bence bu arada. normalde buildi oturtup yavaş yavaş bis item toplayıp geliştirmek keyifli bir iş de direk required itemleri 20 ex olan bi builde ilk karakterle dalmak bıktıracaktır kesinlikle.

RF buildinden vazgeçtim. Yeterince regen kasmadan RF'e geçirdim karakteri elimde patladı. Önceki karakterim olan Summoner builde döndüm. Mapleri hızlı temizliyorum onda sıkıntı yok ama Minion life/Minion damage içeren jeweller pahalı. 50c/100c koyanlar var cevap vermiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu RF buildine gitmeye çalışıyorum. Şu anda regen yeterli seviyede ve yoluma devam edebiliyorum. Fakat şoyle bir şey var daha çözemedim neden olduğunu. Cyclone'a başladığımda canımın %60-70 civarı aniden siliniyor ve dolmaya başlıyor. Buna sebep olan gemi tespit edemedim daha. Buildin videolarında bu şekilde bir sorun gözükmüyordu. Passive mi var buun önüne geçen acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1927472/page/8#p14637825

said:
Another quick note: Power Charges now grant 30% increased Critical Strike Chance per charge (down from 50%) and 4% more Spell Damage per charge,
and Frenzy Charges now grant 4% more damage with Attack skills (as opposed to 4% more Damage). You can see these changes in the Charges page of the Charcter Panel.

Bu nasıl amatör bir değişikliktir lan? Onca unique falan yalan olacak assassinin amacı ne olacak falan garip. Neyse bekleyelim görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

Benim karakter bu.

Shufta

Blood magic var evet ama izlediğim videolarda da adamın gemlerinde blood magic var. Adam cyclone a başlayınca herhangi bir değişim olmuyor. Kesin vermediğim bir passive var ama bulamıyorum.

Karakterin private görünmüyor.Privacy settings den Set profile as private kısmını kaldır.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m mesaj kutun dolu cevap yazamadım. Hide characters tab tıklı idi kaldırdım. Düzelmiş olması lazım.

Çözemiyorum delirecem. Blood magicden olduğu kesin. Blood magici çıkartınca canım düşmüyo ama takınca 6k hp 2k ya düşüyor aniden sonra regenle doluyor. Ama her dönmeye başladığında yapıyor. Blood magicin oyle bir özelliği olmaması lazım anlamadım hiç.

RF açınca da hp 2k ya kadar azalıyor sonra durup tekrar dolmaya başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi senin base regenin RF degeninden düşük fire resistin cap değil her saniye 630hp kaybediyorsun buna cycloneda koyunca 670+ oluyor sonra pot + endurance chargelar sayesinde +500 regene ulaşıyorsun. En önce fire resisti caple. 500 regende bir bok değil hani enchant resist falan bunlara yoğunlaş problem oradan kaynaklı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

@Nero Essence of Delirium bunu satın al kendin bas istediğin armor base glovesa.

@µh SSF denedim bana göre değil ya speed farm sevdiğim için trade ile bis leveling itemları toplayıp hızlıca ilerlemek daha mantıklı. Şehir dışında olacam muhtemelen o yüzden ilk haftalar olmayabilirim. Bu durum değişirse gelirim ben discorda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...