Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

İŞTE BEKLEDİĞİM DEĞİŞİKLİK!

said:
The left and right mouse buttons are no longer referred to as 'Left Mouse' and 'Right Mouse', and are now 'Left-click' and 'Right-click'.

Şu supportları yeni görüyorum, gggnin ilk topiğinde yoktular galiba.

said:
Added a new Strength Support Gem - Ruthless Support: Makes every third skill deal significantly more damage, and stun for longer.

Added a new Strength/Dexterity Support Gem - Onslaught Support: Gives a chance to gain Onslaught on kill, causing you to have increased movement, attack and cast speed.

Added a new Intelligence Support Gem - Arcane Surge Support: Supported spells grant a buff which gives you more spell damage, and grants some mana regeneration.

Ruthless da şu baya güzele benziyor

said:
Ruthless Blows with Supported Skills have a base Stun Duration of 0.8 seconds

Ruthless Blows with Supported Skills deal (75–113)% more Melee Damage

Every third Attack with Supported Melee Attacks deals a Ruthless Blow

Per 1% Quality:
0.5% increased Attack Damage

Bandit rewardlar değişmiş, oak kötü olmuş ya vaal pact alırsan eramir daha iyi sanki melee için. 2 puana denk verdiğine göre son actte bi olay falan olabilir ekstra, upgrade edecek bunları.

said:
* Helping Oak grants: 1% of Life Regenerated per second, 2% additional Physical Damage Reduction, 20% increased Physical Damage.

* Helping Alira grants: 5 Mana Regenerated per second, +20% to Global Critical Strike Multiplier, +15% to all Elemental Resistances.

* Helping Kraityn grants: 6% increased Attack and Cast Speed, 3% chance to Dodge Attacks, 6% increased Movement Speed.

* Eramir grants 2 Passive Skill Points if you decide to kill all three.

Normal ve cruel labin zorluğunu azaltıp layoutu basitleştirmişler, normal yine 6, cruel 3 trial merciless 1 trial istiyor artık. Uberlab aynı kalmış ama np, Normal-Cruel-Merciless lableri aynı gün arka arkaya yaptığım karakter bile oldu sırf az uğraşmak için lel

Double dipping ve dot olayına baya bi ayar çektiler, ilk nerf çok ağırdı ama şimdiki ailment durumu iyi gibi geldi. Zombi ve skellylere büff gelmiş, RF hem base damage hem de more spell damage modifierı nerflenmiş, üstüne RF totemleri nerflemek için tüm totemlerin healthini ve yedikleri damageı azaltmışlar ahahah. Skilltree ve ascendancy balanceların hepsini okuyamadım ama galiba shadow-assassini nerflediler overall
Sosyal ağlarda paylaş

Değişiklikleri ben de beğendim ya. Meta değişsin iyidir.
Shockla oynamalarına sevindim. Eskisi gibi linksiz dümdüz vaal lightning trap'i salla %50 increased damage havadan gelsin, vinktars falan da aynı şekil yok artık. Chill'i çok sallamadım, burning ve poison direkt ölsün bitsin zaten iyi oldu.
Crit nerflerini de beğendim. Aşırı derecede kolaylaşmıştı bence crit caplemek ve nerdeyse CI gibi herkes tarafından oynanıyordu.
Labirent değişiklikleri de güzel oldu. Ne kadar kolaylaşırsa o kadar iyi. Boot enchant için hızlı hızlı cruel felan farmlamak da bir alternatif olabilir gibi artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Son hali buymuş bleedin :

https://i.redd.it/49yzinxnxmdz.png

Zerker için trigger ve toteme bleed support koyup mainde bloodlust şu haliyle çok daha mantıklı görünüyor, bi ton physical node a bleed damage geldi ama yine de meh ya biraz? Tabi dot mekaniklerine hiç bi zaman tam hakim olamadığım için %100 emin değilim, var mı bizde bleedci oynayacak?

Düşmanlarımı adet ederek öldürüyorum hohoho

=/
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde frost blades beginners buildlar uçuşuyor, herkes FB oynayacak. Demek ki lezzetli bi çipetpet ama pahalı olacak.

Ben full physical sunder/slam düşünüyorum stunlısından, çünkü yeni gemler gelmiş kullanmam lazım asd. BL de kullanıp treeden collateral bleed + totem/leap/trigger bleed linkleyip bam güm vurmayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

3.0 ı şimdiden indirmek isteyenler için torrent:
https://www.pathofexile.com/public/PoE-3.0.0-preseed.torrent

This torrent only includes the GGPK file, so you'll need to copy it into your actual install folder once the patching server is up, no earlier than three hours before The Fall of Oriath launches.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...