Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

Vaal pactın kendi saçma.

Vaal pact saçma degil, aslinda cok adil. Cunku regen ciddi onemli bi stat oyunda.

Ama ci/vp/gr combosunda tum dengeler bozuluyor cunku es recharge'in var.

Ustune bi de regenle bir miktar dengeleyebilecegin, en azindan yavaşlatabileceğin tum chaos based dotlara inmune'sin.(poison, caustic cloud vs.)

Ciddi bi adaletizlik vardi ortada
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu ligle başladım oyuna. öğrenecek çok şey var ama zor değil. zaman ayıracaksın işte biraz, günde 1 saat oynayım çıkayımla olmuyor.

günde 1 kere reddite bak, stream izle işte millet ne yapıyo nasıl oynuyo falan. youtubedan bazı mekaniklerle ilgili video izle (ben çok bir şey izlemedim atlas hariç) tamam.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

ZiggyD streamde söylemiş Volatile ve Reflect elden geçecekmiş insanların CI koşturmasının ilk sebebi bunlardı zaten insani duruma geçerse özellikle map modlar ile kimsenin ağlacayacak birşeyi kalmaz.

bunlarında elden geçecek olması çok iyi. adam gibi melee oynanamıyor oyun yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Ad3m sağolsun oyun bir anda çok daha keyifli hale geldi.

<333

aynen Ad3m bana da yardım etmişti. Sayesinde oyunu daha hızlı öğrenmiştim. Tabi bizde biraz şanslıyız. Sezon sonu oyuna başladığımızdan, verdikleri eşyaların onlar için pek bir değeri kalmamıştı ama bizim için çok değerliydi.

Ad3m abi
garibanlar abisi
ver şu chaos gemleri
kurtar densizi
(çiçek abbas filminden uyarlama)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...