Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

3.0 da gelecek muhtemelen ama sürpriz yapıp bir patch ile de yayınlayabilirler.

Ayrıca maplerde trialler oluyor (tamamen random çıkıyor) toplam 6 tane tıpkı actlerde yaptıkların gibi bunları da tamamlayınca über izaro unlock oluyor. Map device'dan offering ile gidebiliyorsun sadece. Offeringler yine o map trialleri tamamlayınca düşüyor ya da poe.trade den alacaksın. Ayrıca end game enchantlar da yine burada yapılıyor o yüzden bayağı farmlayacaksın orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha spesifik açıklamışlar son gelişmeleri.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1894879

Guardian LL RF oynadım hali hazırda çok güçlüyken inc burn more damage olacakmış sanırım metayı domine edecek 3.0 da.
Uber lab traplerini gözünüz kapalı yapabilirken izaroyuda afk kesip, bütün contenti farmlayan bir buildken muhtemelen en safe build olacak bu açıklananlara bakılırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhakkak bir tweak gelecek ama şuanki halinden aşağı çekmezler diye düşünüyorum çünkü ciddi gear lazım laylaylom takılmak için ayrıca dd buildlar gibi bossları 3 sn de kesemiyor. Amaçsız olur yani. Tüm supportları more damage olacağı için jewellardan gelecek damageler en son daha fazla damage verecek şuanki haline nazaran. Bu yüzden safe pick dedim ha eşeğin götüne sokarlarsa da kimse oynamaz sdf
Ben triple offensive curse versiyonunu denedim shockla 1m dps oluyor sdf shaperda da 250-300k falan
Sosyal ağlarda paylaş

dandik internet yüzünden soğudum oyundan ya geçen t15 map 2x beyond +mob veren mod falan açtım çok güzel mapti.gruba yaklaşıyorum öldürüyorum oyun donuyor ölüyorum 6 kere böyle öldüm lanet olsun dedim açmadım tekrar.

ha bir de bu ligde bisürü map yaptım hala uber atziri uzero yapamadım 2 tane triali bulamadım bi türlü . kaç defa yaptığım şey normalde çat çat bulurdum altısını da.
Sosyal ağlarda paylaş

Uber triallar devamlı karşına çıkıyor da paso aynısı çıkabiliyor, bende mesela lvl80de 12-13 tane gördükten sonra daha hala 3 tanesi eksikti. 820den girip milletin çözüp açık tuttuğu triallarla yarım saatte falan tamamladım. Hatta bi tanesinde eleman çözmemiş, offeringi getirip verdim herife falan asd

SSF işkence olur ama über ya. Bazı sezonlar lvl65te hepsi bitiyor bazen de bu sezon gibi 90a kadar bulamıyorsun falan. Kanser rng
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...