Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ya bu nasıl bir oyundur. 5 gün önce başladım gece rüyalarıma giriyor.
Akşam iş bitse de eve gitsem diye saat sayıyorum.

Oyun gençliğime D2 günlerine götürdü beni. Genç sevgili yapmış orta yaşlı adam gibi hissettirdi bana asdfgh.

Dün normali bitirdim, lab'i yaptım. Level 40'ım bu gece cruel'a başlıycam. Normalde son bossta res kill manyağı oldum cruel herhalde çok zor olacak fazla mı ofansif gittim ne.

Kararsız adamı çok yoruyor sadece, browser'da 7 tane build tabı açık, ona mı versem buna mı versem passive'i diye karar veremiyorum.

Buradan Ad3m'e tekrar teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam çok teşekkürler.

Bir kaç sorum daha var, Normal son boss'ta res kill manyağı oldu 10 kere ölerek kesebildim. Normal mi böyle olması ? Cruel'da böyle olacaksam act 1'de level alamam :/

Bir de hala bana verdiğin -mana ring ve amuletleri takıyorum. Cruel'da öyle devam edersem resist ve lifelar yeter mi ? Çıkartırsam Manayı nasıl idare edeceğim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi son boss diğer bosslara nazaran çok daha zor.Bayağı bir dodge edilecek mevzu var ve mekan küçük. İlk başta bu kadar reskill normal denebilir ama ileride daha da zor olacak hödük gibi beklemeyeceksin o bossda :D
-Mana equipmentlar içinde hp ve resistlerin yeterli olduğunu düşünüyorsan takmaya devam et yok sıkıntılı ilerleyemiyorum diyorsan swapla life resist takılarla ve mana flask kullan.
Cruel de çok zor değil bitirirsin birşekil ama merc gelince geara yatırım yapman gerekecek sana verdiğim equipler/currency her türlü seni t13+ mape taşır. Aslında currency olduğu için merc en basit zorluk olabilir eğer doğru gearları takarsan eheh uzatmayayım kafan karışacak takıl sen mekanikleri öğren fightların, gemlerin, craftın (masterlar) vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca şuan bunlara takılma merc geldiğin zaman gear için düşünürsün. İlk başta hp ve resist veren itemler seni bayağı taşır bir yerlere. Sonra bunların yanında extra dps/def/utility statları düşünürsün. Hepsi bir araya gelince saçma pahalı oluyorlar.

Atıyorum bir belt hp 3 resist verirken 3chaos iken yüksek rollü elemental damage de gelince bir anda 5ex olabilir gibi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ad3m legacy de karakter açtımda, varsa bi tane TABULA RASA isteyecektim.

Ayrıca, önceki sezon verdiğin gemler ile bir kaç eşya almıştım kendi kastıklarımla. Standarda gitti onlar. İstersen onları verebilirim. (nasıl olsa bir işime yaramıyor.. )

Standard da sen oynamıyorsan bile, sağa sola veriyorsan diye söyleyeyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...