Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSS Saçmalığı

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

orc_lord said:

Galiba gidip gelir testi yaptırıp durumunu bildirmen gerekiyor. Bu arada bahsettiğim af olayı yakında çıkacak gibi görünüyor. GSS için gecikme faizini silip taksitlendirme yapacaklarmış.

[url]http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=26537671[url]
yok ben zaten gelir testi yaptırıp 4 5 ay odedim. Sonra okulumda ar.gör. oldum ve olduktan sonra yine 4 ay daha yazmıslar neyse bordrolarımı alıp gideyim sgk ya heralde baska yapacak bisey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 2000 tl borcum vardı ve ben daha okurken bile çalışıyordum. Mezun olduğum gün ise işe girdim. Gittim taksimde bir yerleri var oraya, adamın tekine derdimi anlattım 2000 tl'yi 120 liraya çevirdiler oda okurken part-time'dım meğersem iş yeri sadece geldiğim günlerin parasını veriyormuş. Bir gidip konuşmanızı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

alt yapı falan değil ne alt yapısı ya

işten çıkan adamın gün eksiltmeden gss borcu yazılıyor

işe giren, öğrenci olan adamın borçsuzluğu yazılmıyor

alenen bağırıyorlar işte lütfen sizi ....im diye.

hata dediğin bütün sistemde olur. işten çıkan 25 yaşını dolduran ama borç yazılmayan bir tane insan evladı gösterin bana

yok. çünkü haşmetli devletimize bişey olmasın üstümüzden inmesin inşallah.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ 4S
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

e ulan devlet memuruyum ben aralık ayından beri hala bana borc yazıyo bu salak sistem nası duzelttiriliyor bu?

işe başlarken sgk'ya göndermediler mi seni ? normalde sgk'ya gidip ben aha burada bu tarihte işe başladım diye ibraz etmen falan gerekiyor sonradan bi itlik yapmasınlar diye.

ben yaptım, hatta gss ödemesini de yapmıştım alacaklıyım hala sgk'dan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...