Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSS Saçmalığı

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

Evet abi okudum demekki ödememekle iyi etmişiz :) Tabi bu süre zarfında ödeyenler ne olacak yazık değilmi bukadar insana! milyonlarca lira haraç aldılar.Gerçi akıllı adam da ödemezdi ama asıl bundan sonrası önemli bir an önce bu uygulamayı kaldırmalılar! zaten seçim malzemesi olarak Af sonrası kaldırılacağınıda düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
1000 lirasını falan ödedim ben bunun düzenli olarak mezun olduktan sonra 4-5 ay sonra falan sonra dedim skerler hani ne bir hastaneye gidiyorum babam ablam doktor zaten bişi olsa direk telefon ediyorum git şu ilacı al soyle yap böyle yap diyorlar.hiç bi saglık güvencen olmasa bile 14liraya hallediyorsun zaten bütün işlemlerini
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
vay arkadaş ya. bugün sağlık ocağına krem yazdırdım. eczaneye gittim almaya. 18 lira dedi. krem 10 lira zaten. önceden muayene borcunuz var dedi. psikoloğa gitmiştim 3 kere ben deliyim demeye. muayene başı 8 liraymış. 3 lirasını devlet veriyomuş. onu vermeden ilaç alamıyomuşsun. kremin parasını normal verdim 10 lira çıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bişey danışmadım ben. kaydımı yaptırmaya gittim. patalojiye gittim zaten klinik psikiyatrist. onlar öyle anlat dinliyim değil. roşa testi yaptı 2. gidişimde. 3. gidişimde baya bi lafa tuttum 1 saat felan, hoşuna gitti sohbetim sıkıldı sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa gittiğinde bi bakıp duruma göre yönlendiriyolar zaten. asistan alıyo önce. gittiğim yer yatılı kliniği olan, yeni gelen yada basit şeyler için polikliniğide olan bi yerdi. psikologluk olsa durumun oraya yönlendirirler. zaten pratikte psikologla psikiyatristin ayrımı o kadar keskin değil. birbirine karışıyo. ben öyle selam verdim çıktım. kadın zaten arkadaşmışız gibi sohbet ediyosun ama burda yapmamız gereken şey bu değil biliyosun dedi sohbet koyulaşınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

ilk defa gittiğinde bi bakıp duruma göre yönlendiriyolar zaten. asistan alıyo önce. gittiğim yer yatılı kliniği olan, yeni gelen yada basit şeyler için polikliniğide olan bi yerdi. psikologluk olsa durumun oraya yönlendirirler. zaten pratikte psikologla psikiyatristin ayrımı o kadar keskin değil. birbirine karışıyo. ben öyle selam verdim çıktım. kadın zaten arkadaşmışız gibi sohbet ediyosun ama burda yapmamız gereken şey bu değil biliyosun dedi sohbet koyulaşınca.

Hatun nasıl? Tavsiye edersen bizde gidek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...