Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

bingildak said:

hiçbir challenge sunmayan kombatlardan zevk almıyorum, asil ruhum kahrolsun

e demin demedin mi 2. karakterimle gelip adamı dövüyorum diye?
canın acıya acıya mı dövüodun?

YOKSA O DÜŞMANDAMI SENDIN

güzel kardeşim, enrage olduğun için herhalde okuyamıyorsun.

alt karakteri kesen high level'ı öldürmek için high level ile giriyordum.

sakin ol, derin nefes al :)
Sosyal ağlarda paylaş

ne isim vericem abi çükübik tier adamlara artistlik yapacak seviyeye düşmedim.

adam yeto meto diye girdi olaya get gud diyince dayanamadım.

yoksa çokta umrumda yani şurada 1 avuç adam yoktur US'de başlamış oyuna*, alayınız 3-4 ay sonra EU'de başladınız google'da milyonlarca wow search'u varken. herşey tepside önünüze sunuldu. talentlardan, questlere, boss fightlara kadar. neyin havası içindesiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abicim böle bi mantık mı olur
başkalarını çaır gelsinner yardım ederler
ben burning crusafve ve ahn quirajda oynadım
burning crusade full turk ve sweydi kimse gotunu kaldırmazdı
ahn quirajda kimse yoktu bombos serverdı zaten
ayrıca benim bi oyundan zevk almamın başkalarının keyfine baglı olması nedir abi
bak ben 50 olsam adam 60 olsa yane bi kaçta ve ya savasma sansım olsa zırnık aglamamn
adam level 30 adamı gelip 3 saat farmlayan adam nedir abi

çünkü this is MMO. eger başkaları oyuna dahil olmasın istiyorsan gidiyorsun single rpg oynuyorsun.

nasıl takım oyunlarında kaybedince gidip tenis falan gibi bireysel spor yapıyorlar öyle.

hayır 10m küsür kişinin oynadıgı M-M-O diye anılan bir oyunda, diger oyunculardan şikayet etmek dünyanın en gereksiz şeyi ya.

siz hangi amaçla oynadınız wow'u merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yoksa çokta umrumda yani şurada 1 avuç adam yoktur US'de başlamış adam, alayınız 3-4 ay sonra EU'de başladınız google'da milyonlarca wow search'u varken. herşey tepside önünüze sunuldu. talentlardan, questlere, boss fightlara kadar. neyin havası içindesiniz.

ama o db siteleri us releaseden değil betadan dolmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

tamam bingildak sen haklısın bro
en süper birinç sensin

yalnız şurayı bırakıp kaçmadan önce şunu sorucam,
hayatında hiç korkmanın zevkini yaşadın mı?
korku filmi falan izler misin mesela?
ya da yüksekten atladın mı?

yoksa ordada, yüksekle eşit şartlar altında olmadığımızdan hiç zevk almam ondan yapmadım kafası mı var?

hani adrenalin falan?
hep kazanmak mı en zevkli senin için?
wowun kitabında bu mu yazıyor yani?
Mahallede hiç senden büyük çocuklara dayılanmadın mı?

sorularım bu kadar.
genede tabiki haşa en birinç sensin

şöle oyunlarda tehtid altında olmaktan keyif alan, o thrilli seven insanlarda var.
Yani sizin dediğiniz, Volvoya bineyim kaza yapayım ama bana bişi olmasın hissiyatı.
Bizim ki,ve baba bana hızlı-şekli güzel ama sağlam olmayan bi araba, şansımızı deneyelim thrilli
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

valla oyun daha EU'da release olmamıştı diye biliyorum ben oynarken US serverında. sidik yarışına buradan dahil olayım.

umarım yeni expansion eski hisleri tam olarak yaşatamayacak olsa da biraz yaşatır da oynarız. çok wow çekti canım bu ara zaten goblin kasasım var

önce US beta vardı
sonra EU beta başladı US release oldu o arada
arada 6 ay felan vardı sanırım ben epey US betada oynadım cunku
EU ya acc accaz diye US aldırmıstm arkada amerşkadan
bi denemek icin estelin acc ile girdim
oha 3 gün bekleyemem diyip accyi US yaptım 51 mi ne kasmıstım estel tharkas felan
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

şimdi çok fazla blizzard kontrolü var yapılan ve yapılacak şeylerde.

aynen çok güzel yazmışın nedenini scorch,

eskiden yönlendirme ve içerik çok daha az olduğu için ve insanların o zamanlar oyun kafası daha "sandbox"a yatkın ve alışkın olduğu için, emprovize yapılan ve gelişen çok şey vardı.

en basitinden quest yaparken bile, bir sonraki adımda nereye gideceğin bile belli değildi. 5-10 levelın yanında birden alaksız yüksek levellı zone çıkardı, bi anda alakasız yerlerde koştururken bulurdun kendini, ganklenirdin veya Level ?? yaratıklar tarafından kovalanırdın. ben sürekli aptal saptal üst level yerlerde bi şeylere kitlenip gezerdim. buralarda ne varmış ne yokmuş diye.

o çoğu insanın hatırladığı ve zevkle anlattığı olaylar hep random maceralar, beklenmedik encounterlar oluyor zaten.

bu kayboldu oyunda. Şu an her şey çok mükemmel ve sistematik gidiyor. Bu da sıkıntılı olabiliyor bazıları için. isveçte yaşamak gibi bişey bu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

bingildak said:

yoksa çokta umrumda yani şurada 1 avuç adam yoktur US'de başlamış adam, alayınız 3-4 ay sonra EU'de başladınız google'da milyonlarca wow search'u varken. herşey tepside önünüze sunuldu. talentlardan, questlere, boss fightlara kadar. neyin havası içindesiniz.

ama o db siteleri us releaseden değil betadan dolmuştu

betada ben thottbot'u görmedim abi, varsa da benim bilgim yoktu. release'de oyundaki questlerin 90% u yoktu. çok basic şeyler vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

hamsilipilav said:

valla oyun daha EU'da release olmamıştı diye biliyorum ben oynarken US serverında. sidik yarışına buradan dahil olayım.

umarım yeni expansion eski hisleri tam olarak yaşatamayacak olsa da biraz yaşatır da oynarız. çok wow çekti canım bu ara zaten goblin kasasım var

önce US beta vardı
sonra EU beta başladı US release oldu o arada
arada 6 ay felan vardı sanırım ben epey US betada oynadım cunku
EU ya acc accaz diye US aldırmıstm arkada amerşkadan
bi denemek icin estelin acc ile girdim
oha 3 gün bekleyemem diyip accyi US yaptım 51 mi ne kasmıstım estel tharkas felan

bana amerikadan arkadaşım getirmişti işte o ara bir iki ay orda oynadıktan sonra türkiyede dükkanlara geldi oyun arkadaşlarla oynamak için EU almıştım o zaman bende nezihten hatta akmerkezde unutmam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...