Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

süper olduğumdan dolayı değil, siz daha ıslak rüyalarınızda wow'u görürken biz CB'dan itibaren US'de oynamaya başladığımız için daha öndeydik. siz thottbot yetoları alt tab ile quest objective bulmaya çalışırken biz thottbot'a o verileri yüklemiştik. kimse bize guidelar, quest obj'leri, haritalar sunmadı. ilk raidlere girildiğinde bossun abilityleri bile bilinmiyordu tek tek öğrendik. sizin gibi google'a yazarak yapmadık o işleri.

20'ken 60 ile kapışmak istiyorsan o da senin oyunculuk seviyenin aynasıdır zaten. ezilmekten zevk alan bir adamsın demek ki. çünkü 20 olarak asla 60'i öldüremezsin, ezilirsin. aynı noktaya dönüyoruz, ezilmekten zevk alıyorsun.

40 level üstünle kapışmak challenge değildir. damage vuramadığın target ölmez. ölmeyen target'ı öldürmeye çalışmak challenge değil yetoluktur.

get gud.
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha adama bak yahu
bizde totbot ne zıkkımsa kullanmadık bro
çünkü gerek yoktu.

"olm adam böyle ölmedi şunu yapalım" diyoduk. Hani sosyalleşme falan
hiç bi zamadna level 60 falan hayalleri olmadı bizim ekipten kimsenin.
aylar sürdü zaten oralara ulaşmamız.

Sen bu kadar vakitte bunları yapabilmişken, seni gankleyen adam için birini çağıramaman çok acınası olmuş.

ha bu arada bişi sorucam,
madem bu oyunda en birinci sendin, nasıl senden yüksek levellı adamlar(20+) seni gankleyebiliyordu?

Adam blizzardın B si çıktı abiler.

Bu arada,
pvp serverına yetemeyen adamın get gud demesi çok komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

quixef said:

Lol Vanilla da end-game pvp yoktu diyen de çıktı ya.

High Warlord?

high warlord vs title'lar çok sonra geldi oyuna. ben ondan bahsemiyorum ki. benim karakter de lt. commander da mesela.

Çok sonradan anladığın ne bilmiyorum tam olarak ama Honor system ve rank ler oyuna Patch 1.4.0 ile eklendi ki Vanilla bitişi 1.13 tü. Dolayısıyla gayet te başlardaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

hahaha adama bak yahu
bizde totbot ne zıkkımsa kullanmadık bro
çünkü gerek yoktu.

"olm adam böyle ölmedi şunu yapalım" diyoduk. Hani sosyalleşme falan
hiç bi zamadna level 60 falan hayalleri olmadı bizim ekipten kimsenin.
aylar sürdü zaten oralara ulaşmamız.

Sen bu kadar vakitte bunları yapabilmişken, seni gankleyen adam için birini çağıramaman çok acınası olmuş.

ha bu arada bişi sorucam,
madem bu oyunda en birinci sendin, nasıl senden yüksek levellı adamlar(20+) seni gankleyebiliyordu?

Adam blizzardın B si çıktı abiler.

Bu arada,
pvp serverına yetemeyen adamın get gud demesi çok komik.

okusaydın yazılanları ganklenen değil gankleyen olduğumu bilirdin. ayrıca evet alt kastım, alt kasarken ilerleyen aylarda bence gank yedim fakat birden fazla accountum olduğu için kendi işimi kendim gördüm, 10 dk uçup yardım için dilenmedim.

kendimden 20 level düşük adamlara da 1 kere vurarak öldürmekten o kadar ay boyunca 1 kere zevk almadım.

kendi yapamadığınız şeyleri başka insanlar yapıp da hala eleştiriyor diye ağlamayın. yapamadığımızdan değil yapıp da yaptığımız şeyden zevk almadığımız şekilde yorumlayabiliyoruz.

kritik yapmak için her zaman ezilen taraf olman gerekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

e zevk almadyısan nıye vurdun?Kazara aoe yaparken mi denk geldi adam :p

oyunun kitabını yazan biri olarak,
ganklendiğinde neden arkadaşlarını cagırmadın?
ayrıca buna dilenmek değil, MMO deniyor
hani başka oyuncularda falan var oyunda.
sosyalleşmek konuşmak geyik yapmak ve yardımlaşmak oyunun içinde olan şeyler.
Sen sevmeyebilirsin ama güzeldir başkalarından yardım almak,
buna dilenmek diyosan,
raidde heallanmakta dilenmek yani =)

"AMA BEN HIC HEALLANMADIM OYUNUN KITABINI YAZDIM KIMSEDEN HEAL DILENMEDIM BOSLARI HEP BEN KESTIM"
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Seru said:

quixef said:

Lol Vanilla da end-game pvp yoktu diyen de çıktı ya.

High Warlord?

high warlord vs title'lar çok sonra geldi oyuna. ben ondan bahsemiyorum ki. benim karakter de lt. commander da mesela.

Çok sonradan anladığın ne bilmiyorum tam olarak ama Honor system ve rank ler oyuna Patch 1.4.0 ile eklendi ki Vanilla bitişi 1.13 tü. Dolayısıyla gayet te başlardaydı.

kronolojik olarak vanilla nereye aittir bunu tartışmam. fakat amerika ve avrupa betadan beri soluksuz wow oynayan biri için 3 ay çok ciddi bir süreydi. ben de siteden baktım bakmasam bana 1 yıl gibi geliyordu :)
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü adam saldırıyor ne yapacaktım? emote falan yapardık no, stop falan diye baktım senin gibi bir tip durmuyor çok zevk alıyor her swingde miss, parry, block görmekten vururduk gönderirdik mezarlığa bir soluklanır gelirdi.

neden birini çağırma ihtiyacı duyayım ki kendimin zaten bir sürü capable karakterim varken?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

biz mmo'un community tarafını akşamları sesli chat yaparak kordineli pvp yaparak değerlendiriyorduk. "altımı kesti abiler yardım edin plix" seviyesinde değildi.

o şöyle
"alyans şehrimizi bastı, buraları geri almalıyız dostum!"
atımı kesti yardım abiler değil yani

get gud
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

e mmo çünkü
kendi karakterinle girip adamı dövüp sonra eski karakterine switchlemek çok saçma yaw.

oyunun kitabını yazan biri olarak zaten baya tanınmış olman lazım, help çektinmi cengaverler hemen uçuverirdi

birden fazla account olunca switchlemeye gerek kalmıyor, 2 tane client açıyorsun.

iyi olduğumuz için help çekmemize gerek kalmıyordu zaten suark. biliyorum anlaması çok zor senin için :(
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

e mmo çünkü
kendi karakterinle girip adamı dövüp sonra eski karakterine switchlemek çok saçma yaw.

oyunun kitabını yazan biri olarak zaten baya tanınmış olman lazım, help çektinmi cengaverler hemen uçuverirdi

>altın stvde gank yer
>meh geçerken vurmuştur, gider şimdi
>corpsecamp, taunt, spit
>IT'S ON BITCH
>main stv ye gelir
>BLOODBATH

böyle gelişirdi olaylar daha çok
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

scorch said:

lvl 60 lvl 60'la savaşsın, low level ganklamasın diyen adam şu hissiyatı asla anlamadı anlamaz zaten.

neyin hissiyatıymış bakayım o?

BEN OYUNUN KITABINI YAZDIM TABIKI 49 levelken 60 level adamı DOVDUM DUELDE
HERŞEYİ EN BİRİNCİ BEN YAPTIM AMA OYUN MMOMUŞ YAFS
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...